Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mennyire visszataszító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire visszataszító ha egy fiú ilyen vékony?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2013. ápr. 15. 22:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Azért egyél is néha valamit, ne csak a neten lógj.
2013. ápr. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha nem huzzs be a hasat folyton akkor nem :D ezzel am nincs semmi baj..foleg ha szeretem nem erdekel mennyire vekomy
2013. ápr. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

félnék, hogy egy vadabb szeretkezés közben eltörném. szóval, nekem egyáltalán nem bejövős :/


23L

2013. ápr. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
42%
A magát semmibe vevő vékony srác keresett Google-ről nekünk 3 szép képet. Nagyszerű estéje lehet, ha ezzel szórakozik.
2013. ápr. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Christiano Ronaldo ***** válasza:
27%

Nyomasd a proteint, meg a fekvenyomást tesó, és gyere vissza egy 8-10 hónap múlva!


Talán akkor már a 23/L se törne össze szex közben DX

2013. ápr. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Keresztülnézek rajtuk. Mást nem is nagyon lehet.
2013. ápr. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az 1. eléggé taszító, de nemcsak a vékonysága miatt, hanem amúgy is, a 2. az nekem simán megfelel, csak direkt behúzza a hasát, a 3.-nak meg szintén nem kifejezetten csak a vékonysága a taszító, hanem a nőies derékvonala. Vannak sovány srácok sokkal jobb formával, felépítéssel.
2013. ápr. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Úgy látszik muszáj leszek akkor vitamin helyett ciánt szedni :(


#5- Honnan veszed, hogy magamat semmibe veszem? ;)


Én is vékony vagyok, amin nem olyan egyszerű változtatni ám, az estém hangulatát viszont eltaláltad, izgalmas lehet a térgeometriai elemekre vonatkozó összefüggéseket tanulni wikipédiáról emelt szinten, ha gondolod csatlakozhatsz, hö-hö


Egyébként rendesen szoktam enni, meg mozogni is, ettől függetlenül vékony vagyok, de folyamatban van a "gyúrás"

2013. ápr. 15. 22:50
 9/14 anonim ***** válasza:

Te ember! Én is vékony vagyok a 190 centimmel, meg a 65-69 kilómmal, aztán mégis 80%-ban összejöttem a csajjal, aki épp megtetszett. Egyébként nem tudom, de az ilyesmin ne idegeskedj. Én is voltam már kiborulva ez miatt.:) Én speciel a génjeim miatt vagyok vékony. Biztos vagyok benne, hogy az átlag fiataltól négyszer többet mozgok(kosarazás, biciklizés, futás, foci, úszás, tenisz), ennek ellenére nem ragad rám semmi. De az utóbbi időben, hogy kezdenek leállni a génjeim 21 éves koromra, már növekszek felfelé(igaz, még így is agyon zabálom magam, szobatársaim, akik tíz-tíz kilóval nehezebbek, csak úgy néznek rám, hogy kétszer annyit eszek, mint ők ketten együtt). 25 éves korodra meg aztán teljesen meg kell változzon az emésztésed, lelassul majd, aztán lesz ideje a szervezetednek mindent kinyerni a lenyelt kajából.

Van lány, aki undorítónak tartja, ha egy fiú, férfi vékony. Épp egy lentebbi kérdésnél kifejtette. Hát, érted. Mindenkinek megvan a maga ízlése. Nekem meg a molett lányok nem jönnek be, de csupán azért nem, mert én vékony vagyok.

DE attól, hogy vékony vagy, még lehetsz férfi, lehetsz az, aki megvédi a csajt mástól. Bizonyíts először magadnak, aztán ha rájöttél, hogy a fizikai állapotod gyakorlatilag semmiben nem akadályoz meg, akkor elismeri majd más is.:)

Én annó elmentem egyedül egy 600km-es biciklitúrára, minden előmelegítés nélkül, és két és fél nap alatt lementem(méghozzá egy bazivastag gumis MTB-vel). Ez kezdésnek megfelelt, aztán jött a sok kosarazás, meg tenísz.

Megaztán, azt is elhiheted, hogy ha a nődet meg kell védeni, akkor nem feltétlen az izomtömeg a lényeg, hanem az ész és a gyorsaság. Már jópárszor védtem ki ilyen helyzetet mind szóval, mint gyors reakcióval és válaszütéssel. (Szó alatt nem azt értem, hogy könyörgök az életemért és beválik.:D El kell hitetni a "támadóval", hogy egy gyökér.)

Szóval ne akadj nekem többet ki azon,hogy vékony vagy. Az vagy. Ennyi. Tegyél azért, hogy szellemileg megváltozz és tedd félre az ilyen kiakadásokat. Üdv.

2013. ápr. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszi a biztató szavakat 9, van benne igazság, na meg egész szép teljesítmény amit itt leírtál, grat hozzá


Egyébként túlzottan nem izgatom fel magam rajta, engem egyedül a felkarom és a mellizmom hiánya zavar, de amint írtam, ahogy leérettségizek húzok a konditerembe, remélhetőleg nyár végére már nem csak csápjaim lesznek, hasban már rendben vagyok,a láb meg egyelőre másod, vagy harmadlagos :D

2013. ápr. 15. 23:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!