Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok, és tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves vagyok, és tetszik egy 6 évvel idősebb fiú. Lesz valaha esélyem?

Figyelt kérdés
Tudom,fiatal vagyok,és tanulnom kéne. Tanulok is,és egész jól,de arról nem tehetek ha tetszik...
2008. dec. 16. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Míg itt ülsz a gép előtt, és csak vársz a csodára, nem :) ha nem pl tanárod, vagy ilyesmi, szerintem lehetne esélyed.... úgyis kiderülne, ha nem működik

Próbáld meg! de tudd, hogy ha csak ülsz, nem fog menni

2008. dec. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak készülj föl, hogy egy 20 éves srácnál elég hamar meg kell feküdni. Bár az nem feltétlen gond :P
2008. dec. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem,nem a tanárom!! :)

Hát.. és nem pont mostra gondoltam,hanem mondjuk későbbre.

És köszi a válaszaitokat:)

2008. dec. 16. 18:27
 4/8 anonim ***** válasza:
simán el lehet csábítani... mosolyogj rá.menj el mindig elötte és riszálj,nézz közbe a szemébe.aztán ha néz,akkor mutasd neki hogy menjen oda hozzád,magyarán mutasd az ujjaddal hogy gyere ide,várd be aztán kérdezd meg van e kedve beszélgetni,ha igen akkor menjetek el egy csendes hejre,kérdezd meg merre lekik,van e barátnöje,megadja e a telószámát...stb.
2008. dec. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Végre valaki, aki írni is tud!

Igen, lesz 'valaha' esélyed... olyan 5-8 év múlva, ilyen korkülönbséggel. De sokkal hamarabb találhatsz korban hozzád jobban illőt is.


Én azt tanácsolnám, hogy nagyon ne éld bele magad - de azért próbálhatnál ismerkedni vele. Azért tetszik neked, mert a szervezeted most próbálja ki, hogy milyen lesz majd szerelmesnek lenni... de ez még ritkán tartós. Viszont valamikor el kell kezdeni - ÓVATOSAN!


Egy 20 éves fiúnál nagyon kiszolgáltatod magad - 14 évesen szinte azt csinál veled, amit akar. És derítsd ki előbb azt is, van-e már barátnője.

2008. dec. 17. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hát én 17vagyok és régebben tetszett egy 4évvel idősebb srác de az sem jött össze:( de most már van velem egyidős párom és őt szeretem a legeslegjobban <3
2008. dec. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van nála esélyed. A srácok szeretik a fiatalabb lányokat. DE nem biztos, hogy egy 14 éves lánynak egy 20 éves srácra van szüksége. Nagyon könnyen ki tudna használni, ha nem figyelsz oda... Szóval ha mégis erre vetemedsz, hajrá, de figyelj oda, mit csinálsz!!!
2008. dec. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én 24 vagyok,barátnöm 18 lessz.

2 éve szeretjük egymást,nyáron költözünk össze

Szerinted?

2009. jan. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!