Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajozás diszkóban. Hogyan? :D

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajozás diszkóban. Hogyan? :D

Figyelt kérdés

sose merek odamenni csajokhoz,főleg olyanokhoz,akikkel van egy csomó közös ismerősünk. Most is volt egy csaj,aki nagyon tetszett és percenként összeakadt a tekintetünk, de nem mentem oda :S

Szerintem egy közeli városban, ahol nem ismer senki, ott simán odamennék, mert nem ismer senki :D Lehet, hogy az lesz, aztán meg ha lesz egy kis sikerélményem, utána menni fog itt is. Szerintetek ez jó ötlet?



2013. ápr. 17. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom te ezt hogy állapítod meg, de én ha létok valakit egy diszkóban, vagy akárhol, arról nem tudom, hogy kik az ismerősei, hacsak nem ismerem.

Márpedig ha nem tudom kik, akkor azt sem, hogy menniy a közös. Médium vagy?

2013. ápr. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Sehogy. Fúj bameg! Ott csak lotyók vannak.


F25

2013. ápr. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
70%
mindenkeppen vigyel hangosbeszelot,hogy a csaj hallja amit mondasz abban a nagy hangzavarban.
2013. ápr. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Christiano Ronaldo ***** válasza:
60%

Én nem tudom, az embereket nem irritálja az wubwub zene 180 decibellel? Ott lehetséges egyeltalán BMW nélkül csajozni?


Meg vagyok győződve hogy disco-ba az emberek csak drogozni meg inni járnak. Vagy legalábbis én másra nem használtam eddig.


Annyi jobb hely van csajozásra..

2013. ápr. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
első : nem értem, mire gondolsz. Olyan csajok is vannak, akiket látásból ismerek,netán tudom, hogy melyik társaságban mozognek,stb.
2013. ápr. 17. 22:25
 6/8 anonim ***** válasza:

jaa, azt hittem vadidegenek.

Oké.

Amúgy nem tudom, nem vagyok híve ennek az idegenek leszólítgatásának.

2013. ápr. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon megy olyan helyen, ahol nem ismernek. Túl sokat foglalkozok más emberek véleményével...bár azért az utóbbi időben sokat javult:D
2013. ápr. 17. 22:30
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem nehéz, jó kocsim van és elég begurulni a disco elé és válogatni :)
2013. ápr. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!