Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért illyen kegyetlenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért illyen kegyetlenek a mai tini csajok?

Figyelt kérdés
Például ha egy fiú sétál valahol és meglátják elkezdenek hangosan nevetgélni, gondolom ez gúnyolódásnak kell venni. Rossz érzsé, hogy ennyire csúnyának tartanak a lányok. :(
2013. ápr. 17. 22:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerintem csak magadra veszed. Korántsem biztos, hogy rajtad nevetnek. Egyébként is, az ilyen szánalmas öncsaló csitrikre kár figyelned, mert nekik sem jobb az életük hidd el. :) Ha a te csúfolásod árán érzik csak jól magukat a bőrükben, elhiheted nekem, hogy nincs arany életük...

Itt olvasd el a 149. válaszomat: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2013. ápr. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Miért kell általánosítani?Meg ne legyen már üldözési mániád,máson is röhöghetnek.
2013. ápr. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyenkor kérdezek vissza, hogy mi van? Bohóc b@szta anyátokat? :)


F25

2013. ápr. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem gúnyolódás, csak már annyira egytucat az összes ribi hogy valamivel fel kel hívniuk a figyelmet. Ezért röhögnek úgy mint a hiénák.
2013. ápr. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Mókusgyilkos ***** válasza:
2.: jogos de sose feledd el az örök igazságot: attól hogy paranoiás vagy még simán követhet valaki! :D
2013. ápr. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
néhány lány csak a figyelmedet akarja magára vonni a röhögéssel;)
2013. ápr. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ezt nem feltétlen kell gúnyolódásnak venni. Az is lehet hogy bejössz nekik és azért kuncorásznak mert biztos olyanokat suttognak egymásnak.

Ha ilyet látsz legközelebb csak menj oda hozzájuk határozottan és nevetve kérdezd meg tőlük hogy "na mi a vicc, én is kíváncsi vagyok:)" Hidd el ha rajtad röhögtek akkor egyből észre fogod venni a reakciójukat hogy vagy teljesen lefőnek ott és fapofával tovább mennek, vagy kimagyarázzák magukat elég avartan. Ha az utóbbit tapasztalod akkor valószínű hogy érdeklődnek irántad, ha az előbbit akkor betojtak.

2013. ápr. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként pontosan igaz: az ilyen önbizalom-hiányos kis ribiknek az utolsó eszköze arra, hogy másik figyelmét felkeltsék, az a röhögés. Hátha felfigyel valaki alapon. Csak tudnám, mit akarnak így elérni, még egy jó szex sem esélyes, hiszen aki erre begerjed...
2013. ápr. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Mókusgyilkos ***** válasza:
az enyémet annyira felkeltik hogy oda is hányok :D halál másnaposan a fülembe súgja hogy: HIHIHIIIIIIIIIIIIII!!!!! hát anyád! :)
2013. ápr. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Komám, ne foglalkozz velük. A múltkor is annyira picsogtak a vonaton hogy már rájuk kellett szólnom mert nem hallottam a mp3-am tőlük. Tudod aki kiabál neki ég a háza aztán lehet ha odamennél normálisan bármelyikhez is hogy szia akkor... akkor meg megijedne. Ne feledd az "utolsó cserkész" szavait mikor mondták neki hogy hülyevagy mit mondott rá: "és gyönyörű"...
2013. ápr. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!