Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk miért jo az nektek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk miért jo az nektek hogy játszotok egy lánnyal? Nem gondoltok arra h érzései is vannak?

Figyelt kérdés
nem akarok általánositani de normális fiúval még nem hozott össze az élet...legutóbb is beleszerettem egy pasiba ő olyanokkal hülyitett h szeret és lefeküdtem vele 2x..most meg h megmondtam h én komolyat akarok bunkozik meg kerüli témát:( tönkre fogok menni nemigaz h nemfogjátok fel hogy egy lány nem játékszer !:(
2013. ápr. 17. 23:24
 1/7 anonim ***** válasza:
A szórakozás a másik nemmel épp a lányok specialitása.
2013. ápr. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lányok miért jo az nektek hogy játszotok egy fiúval? Nem gondoltok arra h érzései is vannak?
2013. ápr. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lányok, miért jó nektek, hogy hülyítetek egy fiút?

Pl "nálam jobbat érdemelsz" meg hasonlók... -.-

2013. ápr. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
egy fiú sem játékszer...
2013. ápr. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Na mert ilyen csaj nincs...
2013. ápr. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
egy szoval sem mondtam h a fiuk jatekok..de több olyan van akkorist h mindent bemeséltek egy lánynak h megd.gjátok
2013. ápr. 17. 23:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy fiam, ő is mindig mondja nekem a szépet, közben meg ott eszi meg a fene. :(
2013. ápr. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!