Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 171 centis és 62 kilós lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

171 centis és 62 kilós lány kövér? Mennyi lenne az ideális súlya?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 18. 11:48
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
szerintem ez nem vész. persze ez azért függ attól is, hogy hogyan oszlik el rajtad. nem mindegy, hogy homokóra, vagy pl ék alakod van.
2013. ápr. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
16%
Nem kövér, még teljesen jó. Ideális súly 171 centihez olyan 52-55 kg.
2013. ápr. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
84%

171 centihez 50-51 kiló kevés.


Nekem legalábbis az volt,kilátszott a bordám,behorpadt a hasam.

Most 62 kiló vagyok,van fenekem,mellem,tűsarkú,miniszoknya,pasik csorgatják a nyálukat.

2013. ápr. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Annyiszor leírtam már: a súlyod alapján nem lehet megmondani, kövér vagy e. Rengeteget befolyásol a csontozat és az izomzat. Ezen kívül a felesleg eloszlása sem mindegy.
2013. ápr. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
barátnőmről van szó, amikor összejöttünk 55 kiló volt, azóta hízott, nagyobb a segge és van egy kis hasa is, de most nekiállt aerobikozni, remélem lead 6-7 kilót.
2013. ápr. 18. 11:57
 6/31 anonim ***** válasza:
Így számok alapján pont jó. Nekem legalábbis kb. ez az ideális súlyom, ennél pár kilóval több már kicsit sok, pár kilóval kevesebb meg már túl kevés. De attól függ, hogy oszlik el rajtad.
2013. ápr. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
78%

Melyik univerzumban ideális 52-55 kg egy 171 centis nőnek? Max a mai elfajzott anorex-média világában.


A másik meg, hogy kilóban nézni tök fölösleges. Mert függ a csontok nehézségétől, az izomtömegtől (mint tudjuk, az izomnak nagyobb a sűrűsége a hájénál és a struktúrája is más, így az arányokat kell nézni), valamint a végső képhez az eloszlás is nagyban számít. Én pl. 168 centisen vagyok 62 kg, de egy deka háj nincs rajtam kb, mert erpnléti sportot végzek 7 éves korom óta versenyszinten. Ennyi. Ja, és az alakon brutálisan jó, szal ezt nem lehet így venni.


De a kérdésedre válaszolván kérdező. Nem, a 62 171 cm-hez nem sok. Nem vagy kövér, de csontsovány sem. Normális vagy kb ezzel az értékkel. Ismétlen: NORMÁLIS. Ha olyan vékony akarsz lenni, mint a botsáska, akkor ez a kiló sok. Ennyi, de gondolom ezt magad is tudod...


És az ideális súly ilyen magassághoz olyan 60 kg körül van legjobb tudomásom szerint. (Ideális nálam az egészségessel szorosan összefügg, szóval nyugodtan megkövezhet az, aki bedől a mai szépségideálnak).

2013. ápr. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Remélem kérdező a barátnőd megállapítja,hogy a magasságodhoz 25 centis farok az ideális...
2013. ápr. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
majdnem megvan kösz :D de sokallja...
2013. ápr. 18. 12:01
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Jól teszi, ha sportol, de ilyen paraméterekkel nem a kilóitól, hanem az ezen sipákoló pasijától kéne megszabadulni és jobbra cserélni.
2013. ápr. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!