Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek kb.182 cm-hez a...

Szerintetek kb.182 cm-hez a 72 kg az sok nagyon? és ha igen akkor mennyi lenne az ideális?

Figyelt kérdés

Szeretnék fogyni nagyon. A célom kb a 60 kg. Csak az a baj hogy szeretek enni és ha valameddig csinálok egy diétát és fogyok vele azt utána általában vissza is szedem :/

16/L



2012. jún. 17. 15:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

szerintem 65 kiló is simán jó lesz, egyél egészségesen, sok hús, zöldség, gyümölcs :) és ne egyél olyanokat mint: fehérlisztből készült dolgok, rántotthús, cukor... És inni igyál vizet! :D

én csak 62-63 kg vagyok és fiú (181cm) nincs rajtam semmi zsír és még nem vagyok annyira nagyon izmos se (meg nektek van melletek az is plusz súly:D) szóval nem kell 60kg :D

2012. jún. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Figyu! Testmagasság-10centi megvan! Szuperül nézhetsz ki! De ha mindenáron fogyni akarsz, akkor legyél 70 kiló, tehát fogyjál 2 kilót, és utána kizárólag arra koncentrálj, hogy azt megtartsd.


"én csak 62-63 kg vagyok és fiú (181cm) nincs rajtam semmi zsír és még nem vagyok annyira nagyon izmos se"

Ez azért nagyon gáz! Én 180/83 vagyok és én vagyok az aki "nem vagyok annyira nagyon izmos" csezd+! Pedig kondizok és futok ezerrel. Te inkább gebe vagy!

2012. jún. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egy grammot sem kell fogynod!
2012. jún. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

[link]

Itt kiszámoltam és az jött ki, hogy normál testsúlyú vagy. Előző voltam.

2012. jún. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát gebe biztos nem.. és csomó lány mondja hogy izmos vagyok, pl itt egy kép a hasamról: [link] másról most nincs :D szerintem ha 181cm/70kg-ra fejlődök majd ugyanígy, hogy nincs rajtam semmi felesleg, úgy már nagyon durván néznék ki :D amúgy rajta vagyok :) sztem annál több már nem is kell de azért plusz 8kg izom nem lenne semmi :D (amúgy karom, vállam,... is egész izmos, mellem még nem annyira)
2012. jún. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Testtömegkalkulátor rám is azt dobja ki hogy "normál testsúlyú" :)
2012. jún. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
lany vagyok, kuldj egy kepet, es oszinten megmondom ha erdekel
2012. jún. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kedves 16:12-es válaszoló! Akkor tényleg normál testsúlyú vagy!
2012. jún. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
182 centihez már nagyon kevés lenne 60 kiló. Így jó, ahogy vagy!
2012. jún. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :) most megnyugodtam kicsit de azért egy pár kilót még leakarok adni főleg a pocimat nem szeretem mert mindig oda hízok ha hízok.. bár sokan azt mondják hogy a pici poci az aranyos de mikor meg meglátok egy lapos hasu lányt valahol akkor meg rájövök hogy énis olyat akarok :/
2012. jún. 17. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!