Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz dolgot tettem, megvertem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz dolgot tettem, megvertem. Mi legyen? :/

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és nem volt még barátom, sőt, sosem voltam még szerelmes azelőtt. Az önbizalmam mélyen volt, és sosem hittem, hogy valaha is valakinek tetszeni fogok, ami kölcsönös is. Aztán jött egy fiú, aki teljesen elbűvölt, úgy éreztem, hogy nekem ő kell é minden áron meg akarom szerezni. A bökkenő viszont az, hogy van egy csaj, aki elég nagy pasifaló. Leírta, hogy kikkel akavrt és számon is tartja.. Van barátja, de emellett még három pasit is "kisajátított", és azokhoz pedig "hozzá sem érhet senki" (őt idézve). Ez így nem fer, és úgy voltam vele, hogy nem érdekel, mert ezt ő sem csinálhatja. Előbb dobja ki a többit aztán gondolja magáénak. Úgy gondoltam, hogy ezt nem fogom hagyni, ezért beszélgetni kezdtem a gyerekkel. Közel kerültünk egymáshoz, a csaj meg összeveszett velem és mindenki előtt lejáratott emiatt, hogy én kicsesztem vele, pedig állítólag barátnők vagyunk stb. Borzasztó dolgokat kezdett el terjeszteni rólam, én pedig védekezésként a lehető legrosszabb megoldást választottam. Ingerlékeny vagyok és haragtartó, és hát tettlegességig fajult a dolog, annyira felidegesített. Megtéptem a haját, felpofoztam, sőt, még le is köptem. Borzasztóan megbántam, soha nem akartam senkit sem bántani, de annyira felhúzott a gondolkodásával, és azzal hogy ezt az egyet is el akarja venni tőlem, hogy eljárt a kezem.... Mi legyen? Lesz valami következmény? azóta nem találkoztam vele. :/
2013. ápr. 18. 14:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ismered azt a mondást, hogy "meghalt ak irály éljen a király"

lehet hogy innentöl hatalmas tomeg fog csodálni tége,d hogy végre megtetted ezt a lépést. :D

Mondjuk tényleg erős volt ez a reakció, de mondjuk ő kereste a bajt. :D

2013. ápr. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jól tetted, az ilyen undorító kis ringyók nem érdemelnek jobbat! Mi az, hogy kisajátítja magának és elkezd szidni ha közel kerülsz hozzá? A srácnak mondd el, hogy miért tetted, szerintem meg fogja érteni, a csajnak meg tojni a fejére.
2013. ápr. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha lesz is következménye akkor se fog kavarni neked mert félni fog hogy kap még.. Én úgy gondolom jól tetted. :)
2013. ápr. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ha egy veszekedésben végleg kifogysz az érvekből, és úgy érzed, nem tudsz már hathatós választ adni, akkor ne szólj semmit...


ÜSS!


mi baj lenne belőle? a csaj szemét volt, te meg leütötted. kvittek vagytok. biztos, hogy ha legközelebb találkoztok, akkor utálni fog, de jó esetben félni is. ha meg folytatja, akkor verd meg megint. hidd el, akárki akármit is mond, szavakkal bántani valakit közel sem fáj annyira, mint amikor kitéped a haját, vagy esetleg, ha komolyabban akarod csinálni, akkor kivered a fogát.

egyre figyelj oda, mivel elmúltál 18 éves, felelőségre vonható vagy. nem tudom, hogy milyen mértékben, de nem árt tisztába lenni a jogi következményekkel, de egy biztos, egy maflásért még senkit sem ítéltek el.

2013. ápr. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Régóta csinálta ezt mindenkivel, de senki nem bántotta fizikailag.. Nekem viszont ilyen a természetem, nem tehetek róla.. :/ Úgy éreztem, elegem van belőle és ezt érdemli, de aztán utólag borzasztóan megbántam mert sosem voltam annak a híve, hogy ezt így kell elintézni... :(
2013. ápr. 18. 15:02
 6/11 anonim ***** válasza:

Hm, nem ismerlek titeket, de így kis történeted alapján már most utálom, és örülök hogy megtetted...:)

Neked is van lelki világod, kicsit legyél önző, ne a másikékkal törődj csak, néha a sajátodéval is, -hát most a sajátodat védted.

2013. ápr. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hogy tehettél ilyet? A köpetedet nem nyalattad fel vele a földről? Az a minimum, aztán még úgy belevered a fejét a betonba hogy 30 foga bánja.
2013. ápr. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Legyen az, hogy megbánod amiért nem kiabáltad rá bónusznak azt is, hogy "Te faszfaló ribanc!". Na most pedig ugorj le a kantinba, és vegyél magadhoz 1-2 üveg jó fajta sört!
2013. ápr. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Megérdemelte, most talán tanul az esetből. Egyébként szerintem sok más lányt is idegesített ez a ribi, szóval lehet, hogy innentől még tisztelni is fognak. :)
2013. ápr. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem jól tetted! Ne bánkódj e miatt! Ha megint próbálkozik, csak elég lesz rávicsorítanod! Ha az se, nyugodtan képeld fel még párszor!
2013. ápr. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!