Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz dolgot tettem, megvertem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz dolgot tettem, megvertem. Mi legyen? :/

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és nem volt még barátom, sőt, sosem voltam még szerelmes azelőtt. Az önbizalmam mélyen volt, és sosem hittem, hogy valaha is valakinek tetszeni fogok, ami kölcsönös is. Aztán jött egy fiú, aki teljesen elbűvölt, úgy éreztem, hogy nekem ő kell é minden áron meg akarom szerezni. A bökkenő viszont az, hogy van egy csaj, aki elég nagy pasifaló. Leírta, hogy kikkel akavrt és számon is tartja.. Van barátja, de emellett még három pasit is "kisajátított", és azokhoz pedig "hozzá sem érhet senki" (őt idézve). Ez így nem fer, és úgy voltam vele, hogy nem érdekel, mert ezt ő sem csinálhatja. Előbb dobja ki a többit aztán gondolja magáénak. Úgy gondoltam, hogy ezt nem fogom hagyni, ezért beszélgetni kezdtem a gyerekkel. Közel kerültünk egymáshoz, a csaj meg összeveszett velem és mindenki előtt lejáratott emiatt, hogy én kicsesztem vele, pedig állítólag barátnők vagyunk stb. Borzasztó dolgokat kezdett el terjeszteni rólam, én pedig védekezésként a lehető legrosszabb megoldást választottam. Ingerlékeny vagyok és haragtartó, és hát tettlegességig fajult a dolog, annyira felidegesített. Megtéptem a haját, felpofoztam, sőt, még le is köptem. Borzasztóan megbántam, soha nem akartam senkit sem bántani, de annyira felhúzott a gondolkodásával, és azzal hogy ezt az egyet is el akarja venni tőlem, hogy eljárt a kezem.... Mi legyen? Lesz valami következmény? azóta nem találkoztam vele. :/
2013. ápr. 18. 14:53
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nem volt mit felnyalatni a polojára köptem :D hát ez most kicsit megnyugtat. Kezd elmúlni a bűntudat. A fiúval pedig folytatjuk ott ahol abbahagytuk. (:
2013. ápr. 18. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!