Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy tanár lehet szerelmes a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy tanár lehet szerelmes a diákjába?

Figyelt kérdés
Ha sok is a korkülönbség, de mondjuk állandóan együtt vannak, mindent egymással beszélnek meg, meg olyanokat mond a tanár mondjuk hogy mennyire szereti, meg stb. és vonzódik hozzá, esetleg van is köztük valami..és sorolhatnám:) de viszont azt mondja hogy nem szerelmes, de akkor ez mi, több mint tanár-diák kapcsolat, több mint barátság, kevesebb mint szerelem vagy csak nem vallja be vagy most ez mi?:D vagy csak kihasználja, hogy oda van érte a diák?

2013. ápr. 18. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Meg akarja dugni...
2013. ápr. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de mért pont egy nála sokkal fiatalabbat,mikor kb. akárkit megkaphat? ilyen huszonéveseket is, még ők is sokkal fiatalabbak nála. ráadásul megérné hogy kockáztassa az állását?
2013. ápr. 18. 15:25
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Én is ilyen helyzetben vagyok annyiban más hogy nem mondunk semmit a másiknak. A vallomás majd csak érettségi után lesz! :) Nagyon szerelmes vagyok belé! :3
2013. ápr. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék :D
2013. ápr. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Szpirit ***** válasza:
Hát figyelj anyám még tanította apámat.
2013. ápr. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hülyítés, manipulálás a tanár részéről. Élvezi a helyzetet, ahogy írod is. Gonosz dolog, mert valószínűleg bele sem gondol abba, hogy ezzel milyen lelki sérüléseket okozhat neked. Az állandó bizonytalanság érzése, hasonló cipőben jártam én is...
2013. júl. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen, igen...lassacskán, de rájöttem én is :S
2013. júl. 9. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!