Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 19 éves lány vagyok és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves lány vagyok és nem hiányzik a szerelem, párkapcsolat, stb. Szerintetek?

Figyelt kérdés
De még nem is volt kapcsolatom, csókon se vagyok túl. Lett volna rá lehetőségem. Csak olyannal akarom akivel kölcsönös és hosszútávú lenne a dolog. Vannak most is jelentkezők, nem arról van szó, h esetleg bűnronda lennék és ezért tartok még itt. Igazából most tudom azt mondani, hogy jól vagyok így egyedül, nem hiányzik semmi..de attól félek, hogy ebbe a kialakított saját kis világomba belesüppedek és így maradok örökre, aztán meg öreglány leszek...
2013. ápr. 18. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem próbáltad még, azért nem vágysz rá.
2013. ápr. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi baj,normális vagy.

Lassan ismerkedj

2013. ápr. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért voltak fiúk akikkel randiztam.
2013. ápr. 18. 18:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a biológia tudja a dolgát. Minden jön amikor jönnie kell. :) 19 évesen a vénlányságtól félni nonszensz :)
2013. ápr. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Istennő vagy. Ne félj az "öreglányságtól", ha jól vagy egyedül, akkor mindegy, mit hoz a jövő, uralhatod a kis világodat, és hatalmasabbá teheted a közösnél - így vagy úgy.
2013. ápr. 19. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne félj! Ne legyél kapcsolat függő! És nem vagy egyedül ezzel szerintem! És ne sajnáltasd magad, mert ez eléggé az volt. És ezt szerintem se hangoztasd, mert rosszul is járhatsz! Pl. Átb.sznak csak azért, hogy megizéljenek. Vigyázz, hogy mit mondasz és mit osztasz meg másokkal. Mások ezt felhasználhatják ellened: ne te legyél a nevetség tárgya. Ma már más világ van ahol ez cikinek számít! Pedig az a ciki amit ők csinálnak! :D
2013. ápr. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!