Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Többnyire miért azok azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többnyire miért azok azok a buták, akik jól néznek ki?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 18. 18:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mert túlzottan foglalkoznak a külsejükkel, a kinézetükkel míg fontosabb dolgokat (tanulás, művelődés, intelligencia) háttérbe szorítanak.
2013. ápr. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én ismerek több okos és szép lányt.
2013. ápr. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mert önmagukat imádják, és arra figyelnek.
2013. ápr. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de ezt már én is megfigyeltem. A legtöbb helyes pofijú fiú elég butuska volt. Míg az okosak inkább olyan kockák, szemüvegesek, zsíros hajúak, kevésbé helyesek, kövérek, vagy egyéb.


Talán a helyeseknek könnyebb külsővel érvényesülni. Ezért másba nem fektetnek energiát.

Egyébként nem zavar, ha aranyosan butuska egy fiú, csak akkor ne beszéljen hülyeségeket, esetleg otthon. :D

2013. ápr. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Általánosítás. Én jól nézek ki és okos is vagyok. De tény, hogy akik nagyon foglalkoznak a külsejükkel pl. műköröm, szolárium lehet, hogy jól néznek ki, meg jól öltözködnek, de az arcuk sokszor átlagos, és buta.
2013. ápr. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
én ronda vagyok és buta
2013. ápr. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Az én barátom nagyon de nagyon okos, de ráadásul ő a legédesebb fiú is a világon!:)

Állításod nem minden esetben igaz!

2013. ápr. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Tudom, épp ezért írtam hogy "többnyire" :)

köszönöm az eddigi válaszokat!

2013. ápr. 18. 18:45
 9/13 anonim ***** válasza:
De mondjuk én ronda vagyok, viszont eléggé intelligens.
2013. ápr. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Antonius Caepio ***** válasza:

Mivel már kiskoruk óta népszerűek voltak az előnyös külsejüknek köszönhetően, így nem kellett nekik más értéket felmutatniuk, nem kellett küzdeniük az érvényesülésért. Márpedig gyakorta ez viszi előre, ez teszi többé az embert.


De ez csak egy kósza elmélet. :-)

2013. ápr. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!