Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok tényleg irigykedésből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok tényleg irigykedésből néznek le, utálnak más lányokat? Mert én nem így látom.

Figyelt kérdés

Szóval azt hallom, hogy sok lány azért nézi le a másik lányt, mert irigy rá, a külsejére, vagy akármi. És azért szekálják suliban, osztályban, mert tényleg szép, vagy ilyesmi.

De én azt látom, hogy nem.

Jóban vagyok sok ilyen lánnyal. És ők, akinek tetszik máson valaki, azt szoktam hallani, hogy "szép a haja, jó a színe, jó a ruhája..."

De másokat akiket nem kedvelnek azokat nem mondanak ilyet a háta mögött, hogy "jó a haja..." hanem tényleg,beszólnak neki, és utána még mondják a háta mögött, hogy gáz ahogy kinéz...

Tehát a háta mögött nem úgy viselkednek, mintha irigykednének rá, hanem ott is rosszakat mondanak róla...

Most akkor van ilyen "irigy vagyok rá, ezért lenézem" dolog vagy sem?



2013. márc. 25. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
A buták igen. Ha valakinek jól megy a tanulás, azért, ha jobb cuccai vannak, azért. Anyagi javak keresői..pff:D
2013. márc. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem értem, az irigység dolgot. Hogy mondjam... ha irigy vagyok valakire, a háta mögött sem vallom be. Sőt, a legtöbb lány a háta mögött is szidja azt, akire irigy, meg csak a negatív tulajdonságait hozza elő, esetleg ferdít, mert ha hangosan kimondja, akár a csaj háta mögött, hogy mekkora sz@r, a többiek pedig egyetértenek, akkor egy kicsit ő is elhiszi, hogy akire irigy, annak nincsenek is jobb adottságai egyes tekintetekben.


Nem úgy megy ez, hogy beszélgetnek a lányok és mondják, hogy a Kati szép és okos is, hű, de utálom, azután mennek és beszólnak. Hanem beszólnak, aztán arról beszélgetnek, Katinak milyen görbe lába van, és tényleg lehet, hogy így van, és ezt hangsúlyozzák, mert ettől jobban érzik magukat.

Az ember nem utál ok nélkül másokat. A lányoknál, főleg iskolában, sokszor az irigység áll ennek hátterében, de ezt persze senki nem vallaná be.

2013. márc. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
sztem meg igen..
2013. márc. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen. Figyelj, a lányok kicsi koruk óta úgy vannak beprogramozva hála a társadalomnak, hogy egyszer majd férjhez mennek, ha találnak egy jó hapsit. A média és a társadalom beléjük veri ezt, nem csoda, hogy már kicsi korban kialakul, hogy meg akarnak felelni a fiúknak. És ha valakin látják, hogy szép, vagy a pasiknak jobban tetszik, előjön belőlük az utálkozó némber, és hogy jobban érezzék magukat, gondoskodnak arról, hogy mások miattuk érezzék rosszul magukat.

21L

2013. márc. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pedig így van..
2013. ápr. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!