Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet barátnőt keresni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet barátnőt keresni, tényleg csak pénzesnek kell lenni és megoldva?

2013. ápr. 18. 18:47
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
de a kinézetéről nem is tehet az ember..
2013. ápr. 18. 18:58
 12/20 anonim ***** válasza:
A nőket az nem érdekli, ha ronda vagy, mehetsz amerre látsz. Ez van.
2013. ápr. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Azé nem egészen. Ha valóban vicces és kedves vagy, akkor egészen megszépülhetsz mások szemében.
2013. ápr. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
12-esnek igaza van, mert aki ronda, azzal a lányok még akkor sem létesítenének semmiféle kapcsolatot, ha amúgy humora lenne, és kedves is. (Én ilyen vagyok a visszajelzések szerint, igaz van más probléma a belsőmmel, de a 13-as által leírt dolgok stimmelnek.)
2013. ápr. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ha csak nem vagy iszonyatosan ronda, akkor ha van elég pénzed tényleg könnyű dolgod van. Bár csak prostiknál, és könnyű vérű nőknél, illetve tini p*csáknál, de vannak komolyabb nők akiknek nem elég a pénz.
2013. ápr. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Hogy lehet ennyi gyökér ezen a földön? :DDD


Ragassz össze ezresekből egy pólót, és menjél el benne csajozni bäzdmeg, aztán majd számolj be hogy ment

2013. ápr. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nem pénzesnek kell lenni, hanem domináns azaz alfahímnek. (Más kérdés, h a mai társadalmunkban a gazdagság korrelál legjobban a dominanciával, hiszen mamutra vadászni és egymást lezúzni már nem divat) Ha nem vagy alfa, akkor csak mázlival szedhetsz össze elcseszett lelkibajos spinéket. Ha már ezt a kérdést fel kellett tenned akkor béta+ vagy, szólíts le sok bigét, a nagy számok törvénye alapján előbb utóbb gólt lősz te is.
2013. ápr. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Megmondom, azért jött ennyi helyeslő válasz mert az itteni fiúk/férfiak nagy része elkeseredett, és a sikertelenségük okát másban keresik, vannak nők akiket a pénz érdekel, és vannak férfiak, akik csak kihasználják a nőket, akkor az összes férfi ilyen? Természetesen, nem. Annyi igaz, hogy ha nem átlagos anyagi szinten élsz, hanem jóval alatta, nehezebb összejönni a lánnyal, mert a minimális költségek, korlátozzák a lehetőségeket, így a randi kimerül egy sétával, vagy padon ücsörgésben, és ez sokak számára unalmas lehet.
2013. ápr. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Lovém az nincsen aztán mégis...szal ha jol nezel ki meg jo a dumad akkor van esélyed:D
2013. ápr. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Szerintem:

-ne legyél bunkó

-legyél ápolt /persze a fogaid is, hajad/

-legyen finom férfias illatod

-kedves, udvarias légy

- ne legyél bunkó

(én nem szeretem pl. a bulizós, piálós, cigizőseket)

- ne legyél segg h*lye

- ne csald meg a barátnőd, legyél hűséges

- és tényleg szeresd és ne nagyon hangoztasd a hibáit a lánynak

- jó stílusod legyen /pl. ruhák, belőtt haj vagy ilyenek/

De a legfontosabb hogy szeresd és talán a helyesség



A pénz nem számít

2013. ápr. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!