Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy lány aki tetszett/tetszik nekem, féjszbúkon megkérdeztem tőle hogy nem jönne el randira valahova, azt mondta hogy nem vagyok az esete , erre én megkérdeztem hogy ki az esete, azt mondta hogy a normálisok , megkérdezem hogy nála mit jelent a "normális" erre még többször rákérdeztem , de nem mondta el , ekkor kicsit mérges lettem mint (szerintem) minden ember aki lehülyéznek (pedig tökre normális vagyok , nem vagyok parazita , vagy túl rossz tanuló (a lánynál jobban tanulok) erre őt lekrváztam , ezután észrevettem hogy mit írtam rá írtam hogy Bocsánat, viszonylag aztán nem "veszekedtünk" és ma és csütörtökön nem bírtam egyszerűen ránézni. Szóval szerintetek normális-e ez (nem a lekrvázás hanem hogy nem merek ránézni) illetve valahogy esetleg nem tudnám-e "becserkészni" a lányt?

2013. ápr. 19. 18:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"normálisok"

Ezzel egyébként mire célzott?

2013. ápr. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Még sosem kulváztak le amiatt hogy nem mondtam meg a véleményem.

Lehet hogy csak egy nemnormális tenné meg ezt?

2013. ápr. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem szokott csorogni a nyálad néha?
2013. ápr. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azt hogy a normálissal mire céloz azt nem tudtam kideríteni , de szerintem én egy átlagos/normális fiú vagyok, és persze vicces...
2013. ápr. 19. 18:08
 5/11 A kérdező kommentje:
A krvázás szerintem azért is volt mert tele voltam koffeinnel.... aztán persze nagyon bepörögtem de most már nagyon-nagyon szégyellem/sajnálom ugyanis a barátságunkat is tönkretettem!
2013. ápr. 19. 18:10
 6/11 anonim ***** válasza:

Barátom, a hiba az ön készülékében van, ha mondhatom így. Eleve nem "féjszbukon" kell elhívni egy csajt, hanem élőben, szemtől szembe, az lenne a normális. Másrészt elég hamar elveszted az önkontrollt, rgo nem csodálom hogy nem tart normálisnak.

Harmadszor, azt mondod hogy nem vagy parazita, de miután kvázi kikosarazott gyakorlatilag, még mindig hinted neki a sódert, és még le is krvázod, utána meg bocsánatot kérsz, mint egy komplett idióta. Ezt a csajt már bebuktad egy életre, az biztos.

Amit írtam, nem bántásból tettem, de kicsit gondold át ezt az egészet. A face-n való csajozást pedig felejtsd el mert nem működik.

2013. ápr. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, amúgy igaz hogy ő volt az első szerelmem , és még eléggé gyakorlatlan vagyok csajozás terén, főleg hogy 14 éves vagyok.
2013. ápr. 19. 18:14
 8/11 anonim ***** válasza:

Gondolom mikor ráírtál, végignézte az általad megosztott történeti lapot, és az alapján ítélte meg, hogy nem vagy az esete.

Tekintettel arra, hogy a szépség és a normalitás megítélése szubjektív, számára a fas*book profilodból nem az jött le, hogy az ideálja lennél.


Nem köntörfalazott neked, egyszerűen lekoptatott téged azzal, hogy nem tartozol számára a normális kategóriába (ami nála a normális kategóriának számít).


Mondjuk szerintem az jó húzás volt számodra, hogy megkérdezted őt, hogy mi neki a normális...

Viszont ott rontottad el, hogy indulatosan kezelted a továbbiakat, ezzel bizonyítva, hogy bizony van egy ilyen negatív oldalad is, ha nem a szájízed szerint történik valami! Szép bemutatkozás, gratulálok!

Szerintem a (ku*vázással) még azt a kis esélyt is elveszítetted, ami még volt annak érdekében, hogy legyen ebből valami.


Az, hogy miért nem tudsz a szemébe nézni mi nem fogjuk tudni.

Hogy az a csalódottságból eredő indulatok teszik vagy a lelkiismereted, ezt csak te tudod megítélni.


Szerintem ez a lehetőség elúszott, legközelebb majd ügyesebb leszel!

2013. ápr. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, amúgy a lányt már 3-4 éve ismerem, és eddig jó barátom volt, ezt meg lehetne menteni? Illetve a lányoknál mennyit ér egy bocsánatkérés? Esetleg adjak neki valamit hogy ne haragudjon rám?
2013. ápr. 19. 18:31
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Azért valljuk be ezekkel az új információkkal már más a leányzó fekvése!


Látod, ez van ha csak egy kis töredéknyi információt csöpögtetsz a megválaszolók felé!

mert így most új megvilágításba kerül a kettőtök kapcsolatának kialakulása!!!



Szerintem az aki 3-4-év ismeretség után, úgy vélekedik, hogy nem vagy az esete.

Akkor az már alapból kevés esélyekkel indul.


Aztán lehet, hogy ettől függetlenül menthető a dolog, de én így is esélytelennek látom.

2013. ápr. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!