Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális dolog ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális dolog ez voltmár valakivel ilyen?

Figyelt kérdés
az egyik rokonom fiu 20éves eddig nem ismertem,nyáron ismertem meg,és elkezdet udvarolni!!!!!!!!!!!!!!!!! sztemez k.ra nem normális dolog és ugye nekem eleve nem tetszett és csak 1honappal tudtam meg h a rokonom vagyis apám uncisja!!!!! nem irtam neki semmi olyat meg nem volt köztünk semmi soha!! de ez a gyerek elmebeteg....nem gondoljátok?? 18L
2013. ápr. 17. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
nem elmebeteg, hanem peches. ez van. remélem leszállt rólad
2013. ápr. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
sztemez naon drva!!!4
2013. ápr. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudja,hogy a rokona vagy,akkor cinkes.
2013. ápr. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Ket ismerosom 1 unokatastveri rokonok,es mar van 1 vagy ket gyerekuk.En is furcsalltam,de azt mondtak hogy ugyan annyi esely van egeszseges gyerekre mintha nem lennenek incsitesok
2013. ápr. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
gyanítom, hogy ő sem tudta, ha viszont igen és úgy nyomult rád akkor elég beteg..
2013. ápr. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 poiu ***** válasza:
Nem gondolom.
2013. ápr. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nem normális dolog !!!!!

!!!! xd :D

2013. ápr. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!