Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az első viszonzatlan szerelmem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első viszonzatlan szerelmem 1 évig, a második 6 évig, a mostani meg 2 éve tart. Másnak is van ilyen szerencsétlen szerelmi élete?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 19. 20:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

és a szerelmi célpont tudott erről?

amúgy 6 évig a viszonzott szerelem se szokott tartani, én ezt inkább húzamosabb ideig tartó tetszésnek mondanám..

2013. ápr. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nincs, mert ez nem szerelem, olyanba nem lehetsz szerelmes, akit nem is ismersz, akivel nem vagy együtt. Ez csak vonzalom, és túlzottan kapaszkodsz belé, ideálokat gyártasz ahelyett, hogy élnél, és arra figyelnél, hogy van-e olyan a környezetben, akivel VALÓDI kapcsolatot alakíthatnál ki, és VALÓBAN szerelmes lehetnél.
2013. ápr. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló kérdése jogos.

Vajon megmondtad-e valaha szerelmed alanyának, hogy mit érzel?

2013. ápr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem.Amikor szerelmes voltam az viszonzott volt.
2013. ápr. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, de csupán arra vagyok kíváncsi, hogy más is van-e így. Tudom mit érzek, erről nem kérek felvilágosítást, és pontosan tudom azt is, mit miért teszek. Koncentráljunk a kérdésre.
2013. ápr. 19. 21:06
 6/15 anonim ***** válasza:
ha emótionalitásról van szó, akkor nincs olyan, hogy "tudom mit érzek".. ha összeadjuk az éveket, akkor általános elsőtől számolva is 16-7 vagy, és még egy normális kapcsolatod se volt...
2013. ápr. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Rossz tipp utolsó.
2013. ápr. 19. 21:10
 8/15 anonim ***** válasza:

sebaj:D

akkoris marhaság, ismerem a szerelem biokémiáját és tudom, hogy maximálisan kielégítve is 24 +/-2 hónap a hossza

és nem véletlenül kérdeztük, hogy a másik tudott-e egyáltalán róla..


de ahogy testzik, a kérdésre koncentrálok: nem, nem volt ilyen se velem, se az ismerőseimmel


és természetesen a szakítás utáni agonizáció nem tartozik ebbe a kategóriába, mert annak relatíve kevés köze van a szerelemhez..

2013. ápr. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Yorxun Yorxun ***** válasza:
Az ilyesmi valójában nem szerelem, hanem egyfajta rajongás.
2013. ápr. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Pont azért ilyen szerencsétlen a "szerelmi életed", mert idealizálsz. Gondolj csak bele: mennyire ismered azokat, akikbe beleszeretsz? Gyanítom, hogy alig. Semmit nem tudsz arról, hogy bizonyos szituációkban hogy viselkednek, milyen személyes tulajdonságokkal rendelkeznek, csak a vonzalmad alapján bizonyos tulajdonságokat tulajdonítasz nekik, de ha összejönnétek, akkor rövid idő alatt rájönnél, hogy teljesen más az illető, mint amilyennek elképzelted.

Szerelemről akkor beszélhetünk, amikor valakinek az általad megismert valós, létező tulajdonságaiba szeretsz bele. Ha ezt belátod, és nem ideálokba kapaszkodsz, hanem keresel egy olyan személyt, akivel kölcsönösen vonzódtok egymáshoz, és MIUTÁN alaposan kiismertétek, megismertétek egymást, és úgy alakulnak ki érzelmek: na AZT hívják szerelemnek.

2013. ápr. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!