Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet mentség a súlyos testi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet mentség a súlyos testi sértésre az, ha azt azért kapta a nő a párjától, mert megcsalta a őt?

Figyelt kérdés
Értetlenül állok az ilyenek előtt. Véleményeket és érveket kérek, hogy ezt egyesek miért nézik el, és miért a férfi még a hős.
2013. ápr. 20. 14:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem.
2013. ápr. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ütök meg nőt... elvből. Gondolom pont ez az oka, hogy ilyenkor a helyzetet kihasználó srácé a pofon. Utána meg a sör! Mert hát na, mégis ügyes kis görény volt.
2013. ápr. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Megmondom őszintén, ez a kérdés ihlette az én kérdésem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Itt már jócskán túlment a szint egy pofonon. Az emberek reakcióit nézve azért elszörnyedtem, hogy milyen világot élünk. Aláírom én, hogy lehet egy nő olcsó ribanc, de nem ez a módja az egésznek. Borzasztó :/

2013. ápr. 20. 14:35
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem mentség, de a csaj nagyobb lelki fájdalmat okozott a pasinak, mint a pasi a csajnak egy pofonnal. Szóval ha emiatt még neki is állna feljebb (úgy hogy megcsalta a párját) akkor nagyon nagy ribanc.
2013. ápr. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%
az a férfi aki megüt egy nőt,nem férfi!!
2013. ápr. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
56%

röviden és tömören nem

láttam az ominózus kérdést, hogy a pasik nagy része simán képes lenne megütni egy nőt

csak gratulálni tudok nekik

2013. ápr. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%
5ös ott nem csak egy kis pofonvolt hanem 3 borda törött meg a lépe leszakadt a nőnek. Egy pofontól nem lesz ilyen súlyos sérülése. De egyébként az értelmi színvonal legalja aki megüti a párját akár milyen nemű
2013. ápr. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
56%

Elolvastam a kérdést és a kommenteket is... a véleményem ennyi : [link]


Undorító..felháborító :S

2013. ápr. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Polipop ***** válasza:
56%
Erre nincs érv. A férfival lehet, hogy jól elbántak, viszont idegbeteg, vagy dühkezelési problémái lehetnek.
2013. ápr. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
35%
Nem, főleg hogy a megcsalás két ember közös felelőssége. Vagy nem adott meg valamit a megcsalt férfi a nőjének (az ágyban úgy látszik, nem volt akkora macsó, mint amikor egy gyengébbet kell bántani) vagy pedig szarul választott párt magának.
2013. ápr. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!