Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Inkább lányokhoz szól a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inkább lányokhoz szól a kérdés. Megismertek valakit mennyi idő után jönnétek vele össze?

Figyelt kérdés
Ha valaki felvesz benneteket, akkor azok egyből barátzónába landolnak?

2013. ápr. 20. 17:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
felvesz? hova?
2013. ápr. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
az űrhajójára? vagy ezt így hogy?
2013. ápr. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

szerintem fb-a gondolt

a beszélgetés dönti el mi lesz N

2013. ápr. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Ha már a logikus gondolkodás nem megy, hogy leszűrjétek, hogy hova vesz fel:

(mivel interneten kérdezek, így internetes ismerkedésre gondolok)


Mint például, teszem azt, beszélgettek facebookon?

2013. ápr. 20. 17:40
 5/19 anonim ***** válasza:

ne haragudj, a válaszadók sem gondolatolvasók és nem feltétlen beszélünk egy szlenget...

egyébként meg egyénfüggő, nincs rá bevett gyakorlat sem átlagidő. ilyen szempontból a kérdés értelmetlen.

2013. ápr. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Igen, lényegében értelmetlen.. sőt hasztalan. Nincs senkim és nem is érdeklek senkit sem. Ha próbálkozom is, legjobb esetbe is csak barát vagyok, a sok közül.
2013. ápr. 20. 17:44
 7/19 anonim ***** válasza:
Hűha, hát ez attól függ, hogy miről beszélünk, mennyi ideig.. lehet, hogy végül csak barát lesz. De csak úgy nem jönnék össze valakivel, hogy neten beszélünk. Ha nagyon szimpi, akkor találkozok vele, esetleg találkozáskor összejövünk :)
2013. ápr. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Ahogy már írtam, lényegtelenek a válaszok, most már.

25 éves létemre, nem volt senkim és úgy tűnik, talán nem is vagyok elég érett ehhez. Úgy látszik, velem nem lehet elleni.

Véget fogok vetni ennek az istenverte kínszenvedésnek.

Hiába, totálisan senkinek érzem magam, aki nem kell senkinek sem. Pedig én is ember vagyok, nekem is jól esne, ha valaki hozzám bújna, ha valakivel ellehetnék.

DE NEM KELLEK :(

Változni meg nem tudok, megfogom ölni magam a pics.ába.

Már nem tudom mit tehetnék.

2013. ápr. 20. 17:53
 9/19 A kérdező kommentje:

Már azért se várok kommenteket, úgy is az lenne, hogy hozzáállás így, úgy, amúgy, hogy ez a baj. Miért akarok öngyilkos lenni, mikor ott van még az egész élet.

Azért mert szarba vesznek a nők, lányok, ahogy tetszik. Már rohadtul nem tudok abba hinni, hogy életem végéig ez változzon. Soha nem szeret egy csaj sem, de most már nem is fog. Kinyírom magam a pic..ába.

2013. ápr. 20. 18:01
 10/19 anonim ***** válasza:
nem tudom, ha facebook vagy bármi egyéb nálam semmi sem játszik. nem vesz fel és ha megpróbálja úgy, hogy nem is ismerem, akkor azonnal elzárkózom.
2013. ápr. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!