Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vonzódom a rossz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzódom a rossz, perverz lányokhoz, annak ellenére is, hogy normális kapcsolatra vágyom?

Figyelt kérdés
Most is van egy ilyen csaj, aki folyton felizgat, játszk velem, direkt olyanokat ír, hogy ráinduljak meg, küldözget magáról szexi képeket, már meztelent is küldött. Persze tudom, hogy sok fiúval csinálhatja ezt, de valahogy mégis jobban kívánom, mint azokat a láynokat, akik rendesek, normálisak, de a szexről sosem lehet beszélgetni sem velük és nem is kéretik magukat, nem izgatnak fel szexuálisan. Ez a csaj meg még élvezi is, hogy mutogathatja magát nekem és fölizgathat. Csak hát az a baj, hogy ilyen csajjal nem lehet komolyra tervezni, ha járnék vele is fűvel-fával megcsalni, lévén, hogy most is van pasija, de azért csábítgat engem is és még ki tudja hány srácot. Amúgy azt szeretem még bgenne, hogy annak ellenére, hogy elég szajha vére van, tök normálisan el tudunk órákat is dumálgatni bármiről.
2013. ápr. 10. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha ez így van, el kell döntened, ilyen lányokkal ismerkedsz és hallgatsz a f*rkadra, már bocsi, vagy pedig az eszedre a kedves és intelligens csajokra fogsz nyomulni ...!
2013. ápr. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én egy ilyen nőt se ismerek. :D Úgy hogy fogalmam sincs arról, te miért vonzódsz hozzá.
2013. ápr. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is az ilyenek jönnek be.. Én pl ilyen szexpajtis formációt tudnék elképzelni. Ebbe simán belefér, hogy a szexen kívül el lehet menni néha együtt vacsizni, vagy megnézni egy filmet, lehet is valami barátságféle érzelmi kötelék, de nem jelent kizárólagosságot. Nekem ez simán jó lenne.
2013. ápr. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A kedves intelligens lánynak sem kell prűdnek lennie. Nem tudom miért kezelik a szexualitást még mindig ennyire tabuként nálunk.
2013. ápr. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 ivilicious ***** válasza:
én is ilyen votlam a barátommal, mikor megismerkedtünk, és ezek mellett hűséges vagyok és szerintem intelligenciában sincs hiányom
2013. ápr. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert még nem tudsz különbséget tenni a farkad és az agyad között. De majd elmúlik. Egyébként kur.vából lesz a legjobb feleség.


25/N

2013. ápr. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmi logika nincs a kérdésben. Egy normális kapcsolatban is lehet a szex kicsit perverzebb. Egy alapvetően nem kihívó vagy harsány lány is szerethet játszadozni az ágyban. Sőt, az ágyban jobb csajok nem is reklámozzák magukat.
2013. ápr. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
undorítóak az ilyen lányok, de hajrá:)
2013. ápr. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!