Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Közeledjek felé? Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közeledjek felé? Szerintetek eselyes a dolog?

Figyelt kérdés
Van egy sràc,aki k**va jofeeeej.. de kajakra!!! Nagyon sokat rohogok mikor beszelunk fbkon.. jol is nez ki.. es minden nap beszelunk.. nagyon jo haverok lettunk.. nekem bejon..es nnm alarok vele komolyan egyuttlenni meg minden..de jovoheten szombaton lesz egy hatalmas bulàj, amin ottleszunk..es megbeszeltuk h iszunk majd egyutt meg mindenfele.. es ha mar ittunk meg minden akkor ha olyan helyzet lesz..akkor ha lekapom vajon benne lesz? Sztem amugy tuti bejovok neki..de azer nem akarok pofara esni.:S mer am kajak nem komolyan akarok vele lenni..csak egy egyalkalmas kaarasba benn lehet?? En 16/L õ 17 eves

2013. ápr. 20. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Te fogyatékos vagy?
2013. ápr. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a szüleid remélem nem fognak elengedni...
2013. ápr. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a szlenget...uff. :D Ahogy érzed kisanyám. :D
2013. ápr. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt hittem már hogy osztálytársam vagy, mert mi is bulájnak hívjuk a bulit, és mi is tolunk egyet jövőhéten, de ha 16 éves vagy, akkor mégse :D Különben meg abból kiindulva, hogy én olyan csajjal, aki nagyon ronda még csak nem is barátkoznék, ha mások is így gondolkoznak, akkor nem gondol téged csúnyának mert barátkozik veled. Lehet hogy igazából szívesen megb*szna csak nem mert közeledni ilyen téren. A Férfiak nagy része kb. 99%-a meg szereti hogy ha olyan nő szopja őket, aki bejön nekik, ebből kifolyólag, szerintem elég esélyes a dolog, kivéve ha barátnője van, vagy homár, de másképp szerintem örülne neki.
2013. ápr. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

ennek egy egyszeri parti dugás lesz vége...

jövő héten.. meg jön majd : lehetek terhes ? a fiú ismerősöm blablalblalbalbal..

2013. ápr. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az írásodból tippelve b 80-as IQ-d lehet,nem vagyok benne biztos hogy megtudod különböztetni a f*szát a lábától vagy egy közeli lámpától,úgyhogy nem remélj sokat
2013. ápr. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!