Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is látjátok az összefüggést?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is látjátok az összefüggést?

Figyelt kérdés

Azok akik gyakran írnak ide, azok vagy átlagos vagy átlagon aluli kinézettel rendelkeznek. Ezt csak azért gondolom mert ha olyan jól néznének ki akkor nem itt élnék az életüket. Szerintem ide többnyire elkeseredett, csúnya emberkék írnak, akik itt nagynak érezhetik magukat, ha már a való világban szerencsétlenek.


Mivel még nem láttam senkiről képet, ezért nem tudok semmi biztosat mondani, ez csak az én véleményem!


Ti hogy látjátok ezt? Egy 10-es skálán mennyire tartjátok magatokat szépnek/helyesnek? Nézzük meg, hogy igazam lesz-e! :))


2013. ápr. 21. 01:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
én ide "lelkisegélyt" és tanácsot jövök adni :) nem mondom, van, hogy néha nem jönnek össze dolgok, de akkor tanulok a hibámból, és nem sírok mint egy kislány. Nem beszélve arról, hogy másodjára minden sikerül. Fussunk neki akkor mégegyszer. :D
2013. ápr. 21. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Ők a leggyakoribb tanácsadók. Lehet benne valami amit mondasz:


[link]

2013. ápr. 21. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Azt gondolsz amit akarsz,én is azt gondolok.
2013. ápr. 21. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Én szívesen járok ide, naponta többször is, de mégsem élem itt az életem. Egyszerűen szükség van rutinszerű kizökkenésre munka, tanulás közben, hogy aztán újra kapcsolhasson az agyam.


Az önértékelésem pedig amikor jól érzem magam, akkor legalább 6/10, ami egyébként fejleszthető még. :) Amikor rosszabb hangulatban vagyok, akkor 4-5/10, de az önsajnálat szintjére nem jutok el sosem. :)


Sokak szerint írok nagyokos válaszokat, általában azért szidnak mert azt hiszik, hogy burokban élek, csak mert 19 éves srác vagyok. Pedig fogalmuk sincs, hogy miket éltem meg, és mit értem már el. Sok 25 körül álló ismerősöm kevésbé független anyagilag és érzelmileg... :)

2013. ápr. 21. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

2! hát nem találtam meg a képemet

az életet élőben élem, megítélés kérdése ki milyen, magamról pedig azt gondolok, amit akarok, azt nem tudja senki, N

2013. ápr. 21. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Szép nő vagyok csak aszociális, nem szeretek bulizni, nincsenek barátaim, de inkább csak párkapcsolatra vágyom.


21/N

2013. ápr. 21. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Egy pár dolgot és rossz döntést leszámítva, az életem rendben van. Az, hogy most nincs barátnőm nem izgat, ettől még nem vagyok elkeseredett. Az átlagos felső szférájába sorolnám magam a 10/7,69-cel, szóval még csúnyának sem mondom magam, bár lehet, hogy más nem így látja, de azt leszarom.

Tehát összefoglalva: nincs igazad.

2013. ápr. 21. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Ez nem ellenségesség akart lenni,csak úgy hangzott.

Sajnálom.

2013. ápr. 21. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Én keményen az átlagba sorolom magam, legyen 10ből 5. Férfi létemre kimondottan vékony vagyok, ez sokat ront az összképen, de azt mondják szép a szemem, az meg javít. Fene tudja, nem is érdekel, hogy a külsőmről mit gondolnak mások, én jól érzem magam a bőrömben.

Szeretek másnak segíteni, sokszor többet tanulok tőlük, mint ők tőlem és ez nagyon jó érzés.

Továbbá vannak vicces kérdések és válaszok, jó kikapcsolódásnak.

Tessék, itt egy kép rólam, hogy eldöntsd te, mennyire vagyok "szép". (habár csak az arcom látszik rajta, de képzelj alá egy 189cm/67kilós testet)


[link]


Nem tartom magam szerencsétlennek, átlagon felül mozgok, sok haverom van, kevés barátom, de ők tényleg igazak, nem váltottuk egymást már le nyolc éve, egyikkel sem. Barátnőm most nincs, de ez sem zavar különösebben, majd eljön annak is megint az ideje.


És te milyen ember vagy, kérdező?

2013. ápr. 21. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ezt az összefüggést nem tudom hogy sikerült kimatekozni. :D

Én pl. simán csak nem tudtam aludni és felnéztem, az iylen kérdésekért/feltevéskért érdemes itt nézelödni. :)

2013. ápr. 21. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!