Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti miből látjátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti miből látjátok, ha a lánynak semmi önbizalma?

Figyelt kérdés
Észre lehet venni? Nem lehet véletlenül összetéveszteni a zárkózottsággal vagy eleve azzal, hogy ilyen csendes típus?
2013. márc. 31. 21:50
 1/5 ASOT ***** válasza:

A zárkózottságból sokkal nehezebben jön ki nehezebben olvad fel, de ha nincs önbizalma de mondjuk ha már túl van az ember azon hogy ültök egymás mellett és elkezdtek mondjuk beszélgetni akkor megered a nyelve, szóval önbizalomnál "csak egy-egy lépés" a nehéz mindig utána már lehet h le sem lehet állítani.


De igen eleinte össze lehet téveszteni.

2013. márc. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pl. onnan, hogy elmondja. :) Volt olyan lány, aki kb. ezt mondta magáról, igaz, msn-en. De ha többet beszélgetünk egy ilyen lánnyal, akkor egyébként is meg lehet mondani. Pl. folyton leminősíti magát, kishitű, ha dicséri az ember, akkor meg se szólal, abszolút nem viselkedik nőiesen stb.
2013. márc. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Onnan, hogy nagyon kevés magabiztos nő létezik, szóval kizárásos alapon. :) De viselkedésből és testbeszédből is látszik.
2013. márc. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Észre hát. Igaz, hogy kevés magabiztos nő van, hála a médiának meg a társadalmi elvárásoknak. Ettől függetlenül szerintem nincs jobb egy magabiztos lánynál. De a magabiztos meg a nagyképű nem ugyanaz.

Észrevehető, ha nincs önbizalma onnan, ahogy mozog, ahogy beszél, ahogy a flörtre reagál.

25F

2013. márc. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
80%

L/14 vagyok de úgy érzem , tudok segíteni, habár még barátom se volt. Jó a kérdésed. Igen , könnyen össze lehet téveszteni , ezért próbáld meg minél jobban kiismerni. Ha a barátnődről van szó , mikor együtt vagytok ne csak a csókolózással töltsétek az időt.Ismerkedjetek minél többet.Ha zárkózott , akkor valami problémája lehet.Faggatsd, kérdezd , lehet szeretné megosztani veled de nem meri.Érdeklődj iránta. Ha nincs önbizalma , leginkább abban nyilvánul meg hogy nem meri megmondani valamiről az őszinte véleményét , és csak teutánad megy. De ha így van akkor próldás is te vezetni , irányítani dolgokban. Legyél te a kezdeményező bármiről is van szó.És a bókókról se feledkezz meg ! Az nagy mértékben növeli a lány bizalmát.

Ha viszont csendes tipus akkor onnan veheted észre hogy nem csak veled , hanem másokkal szemben is hallgatag. Ha ez a helyzet akkor , a zárkózottsággal ellentétben , ezen nem tudsz változtatni. Fogadd el őt ilyennek.Kérsezhetsz tőle, de ne várd hogy 5-10 perces válaszokat adjon rá.

Én is csendes típus vagyok nagy tömegben , de ha látom hogy valaki barátságosan közeledik felém, én is feloldódok.Próbálj először te mesélni neki (bármiről, de azért normális témák legyenek pl.életcélod vagy gyerekkori emlékek, átélt fájdalamak-ettől biztos meghatódik, de semmiképp se beszélj neki más lányokról), ne lepődj meg ha végig csak hallgat. Lehet sok időbe telik majd de lassan változni fog ! Csak kitartás :)

2013. márc. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!