Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van rá esély?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van rá esély?

Figyelt kérdés
A mai napig szeretem egy volt barátnőmet. Sokszor eszembe jut, hogy milyen jó volt vele, és szoktam álmodni is vele. 5 éve nem láttam, semmit nem tudok róla, facebookon és iwiwen nincs fenn. Szerintetek érdemes őt megkeresnem, lehet belőle valami? Úgy érzem egyébként, hogy nekem ő az igazi, soha senkit nem szerettem még úgy ahogy őt.
2013. ápr. 21. 23:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Húh, 5 év az kva sok idő -.- szerintem ő már rég elfelejtett, továbblépett... nem hiszem hogy van esélyed, de sok szerencsét...
2013. ápr. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Yorxun Yorxun ***** válasza:

Megpróbálhatod felvenni a kapcsolatot, de ne számíts azonnali sikerre. Az is lehet, hogy ő már rég elfelejtett.


Lehet, hogy az lenne a jobb, ha valaki mást keresnél.

2013. ápr. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Esélyed attól függ, hogy hogyan, milyen körülmények közt váltatok szét. Ha miattad szakítottatok mert csináltál valami olyat, akkor nem biztos hogy örülni fog, de ha úgymond "békésebben" szakítottatok akkor mindenképp keresd fel. Sok szerencsét!
2013. ápr. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egy próbát megér. Legalább benned lesz, h te megpróbáltad... És kitudja,talán újra össze is melegedtek.
2013. ápr. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Békésen váltunk el, sőt miután szakítottunk rá fél évre felhívott azon az augusztus 20-án amikor az a nagy vihar volt, hogy jól vagyok-e és nem történt-e valami velem. Utána sajnos nem beszéltünk már :(.
2013. ápr. 22. 00:07
 6/11 anonim ***** válasza:
és hogy keresnéd meg?
2013. ápr. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ja.. egyébként igen, van rá esély


érdekes. majd írd meg mi lett! :)

2013. ápr. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Tudom hogy hol dolgozott anno, ott valamit csak tudnak mondani, ha nem akkor megkérdezem a legjobb barátnőjét (legalábbis akkoriban az volt) :D.
2013. ápr. 22. 00:14
 9/11 anonim ***** válasza:
az a vihar 7 eve volt...
2013. ápr. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
7 bizony, sorry az elírásért..
2013. ápr. 22. 00:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!