Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van egyre több elhízott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van egyre több elhízott és igénytelen nő?

Figyelt kérdés

Ennyire príma külsejűnek képzelik magukat, hogy elhiszik, hogy ragyás arccal, összeállt hajjal és tetemes súlyfelesleggel is megpiszkálná őket valaki bot nélkül, mikor "annyi szép csaj van" még rajtuk kívül a világon?


(Revans!)


2013. ápr. 22. 12:38
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
És miért van egyre több elhízott igénytelen férfi? :) Mindig voltak, vannak és lesznek is ilyenek. El kell fogadni és kész.
2013. ápr. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

"A nők is szánalmasak, egytől egyig."


Anyukád is? ;)

Hány éves vagy amúgy? Mert ha 16...háááát akkor még azt mondom tökmag...madjcsak lesz belőled egyszer Férfi. Na de ha ettől több vagy...akkor jujj. Nem csodálom, ha egy nő sem figyel fel rád. És elárulom: ennek köze sincs a testalkatodhoz!!

2013. ápr. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
47%

"Mindig voltak, vannak és lesznek is ilyenek"


Bocsá, jelenlegi ismereteink szerint nem.

A 'civilizáció' megjelenése előtt konkrétan az elhízás mint kóros állapot megfelelő betegség kiváltó tényezők nélkül nem exisztált.


Mint ahogyan jó pár évtizede (!) a szívbetegség is ritka volt, változnak a dolog.

2013. ápr. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
65%

Ja és akkora egójuk van az ilyen dagadt csajoknak, hogy csak nézek és még szépnek is hiszik magukat.

Engem meg kigúnyolnak meg lenéznek, mert sovány srác vagyok.

2013. ápr. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

A nők is szánalmasak, egytől egyig.


Akkor pártolj át a férfiak oldalára. Ki mondta, hogy muszáj nőt felszedni? Látszik hogy utálod az összeset, lenézed őket, akkor mit vársz tőlük? Ha ilyen gyenge jelemmel lenne megáldva a párom, nemhogy 5 évig, de egy napig se lennék a barátnője.

2013. ápr. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

8-as válaszolónak. Jó anyák?! Tudok ellenpéldát. A munkahelyemen egy kislánynak (óvodás) szimpatikus lettem. Azt mondta az anyukájának: Anyu ez a néni olyan mint egy baba! Mire az anyja (aki amúgy csak jó anya lehet, mert erősen túlsúlyos): Persze! Lehet is, biztosan nem szült, nem szenvedett úgy mint én te veled! Bravó. Rövid megszólalásával egyszerre kétfelé szúrt a parasztja.

Amúgy kövérek között is vannak igényes, jó ízlésű nők, és a másik táborban is igénytelenek. Csak a kisebbrendűségét ne piszkálódással kompenzálja. Nekem nem fáj ha valaki kövér, hát akkor neki se, hogy én nem. Utálom amikor jönnek a sellő vagy bálna szeretnél lenni hülye mesével, vagy a csontokkal csak a kutyák játszanak ... kezdetűvel. Vannak akik betegség miatt kövérek, mások tényleg így érzik jól magukat, de a legtöbbjük inkább lelkileg is tespedt. Nincs reális testképük, azt hiszik ha 2 számmal kisebb méretű ruhát vesznek fel az jól áll. Hát nagyon nem. Az is igaz, hogy erős akaratra van szükség, hogy valaki a tespedtséget félretéve változtasson. Nem árt ha a családban, vagy a baráti körben van támogatója, és nem hurrogják le.

2013. máj. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:
Nem kell ezt tul dumalni. Aki alapjaraton kover (tehat nem beteg) az igenytelen. Azaz nincs igenye arra hogy jol nezzen ki es egeszseges legyen. Mert ugye tudjuk hogy az elhizas milyen egeszsegugyi problemakkal jar hosszutavon. En is egy igenytelen elhizott diszno voltam aztan tudatositottam magamban h ez milyen hatranyokkal jar akar a parvalasztasban is(persze lehet mondani hogy mert a belso tobbet er, de ez is csak duma ugyanis amikor ranezel valakire akkor a kulsejet latod eloszor es fogalmad sincs milyen ember o valojaban, azaz a kulso tetszik meg eloszor, a sexualis eletrol mar ne is beszeljunk mivel az emberek nagyresze vizualis tipus.. ) es az elet sok mas teruleten is visszakoszonnek a tulsulyosaggal jaro negativumok (komplexusok, egeszsegugyi problemak, szar allokepesseg stb) lehet itt erkolcsileg meg emberileg folenybe helyezni magukat a tulsulyosaknak de ha kepesek szembenezni magukkal gyorsan rajonnek hogy ez csak melledumalas es ez a hozzaallas csak a lustasagukat hivatott elnyomni mindenfele magyarazattal. Olyan nincs hogy valakinek ne legyen napi 25 perce mozogni akar otthon egy dvd-re, vagy ne legyen egyszer fel napja ra hogy aterteklje es atirja az etrendjet, amit aztan be is tart es ne egye az egeszsegtelen hizlalo eteleket tonnaszamra. Es meg olcsobb is tisztan kajalni mint enni a sok szemetet. Jaa.. hogy ehhez kitartas meg akaratero kell.. minden mashoz is az eletben ha nem akarunk looserek lenni.
2018. ápr. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!