Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom lehet hogy hülyének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom lehet hogy hülyének néztek de akkor is most én nem tudom hogy mi az a szerelem? Mit érez akkor az ember?

Figyelt kérdés
Hát én nem tudom. Nekem nincs ebben tapasztalatom. Bocs ha hülyének nézek ki de hát valamikor az vagyok és igen kábé. Köszi a válaszokat: Bea

2013. ápr. 22. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg olyan mintha drogozott volna az ember. Minden rózsaszín, nulla realitás vagy valóságérzékelés, tiszta bezívottak. Aztán mikor (általában) jön a kopp akkor olyanok mint mikor a drogost leválasztják az anyagról.
2013. ápr. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyon sokan tévesztik össze a szerelmet a rajongással, ragaszkodással, vagy azzal az euforikus érzéssel, amikor valakitől figyelmet, törődést kapnak. Ilyenkor az ember magába az érzésbe "szerelmes", de nem a partnerébe. Ilyenkor van az, hogy amíg megkapjuk a törődést, addig "szerelmesek vagyunk" utána meg jön a keserű csalódás és kiábrándulás, hogy ki a fene ez az "idegen" itt mellettünk, én nem is ilyen lovat akartam...

A szerelem az én értelmezésemben az, amikor megismersz valakit, és a személyisége, a tulajdonságai alapján szeretsz bele. Ehhez először is önismeret kell, és az, hogy saját magadat tudd szeretni, legyen egészséges önértékelésed, és az alapján legyél azzal tisztában, hogy ki a megfelelő partner számodra, milyen értékek azok, amiket a partneredben keresel és hosszú távon is értékelni tudsz. Ehhez pedig nyilvánvalóan meg kell ismerni a partnered, nem elég, hogy bárki betoppanjon az életedbe, akiért rajonghatsz, vagy aki érted rajong.

A szerelem kialakulásához tehát idő kell. Felfedezem a másikat, a létező tulajdonságait, kölcsönösen azt nyújtjuk egymásnak, amire vágyunk, szeretek neki örömet okozni és természetesen tombolnak a hormonok is, mert fizikailag is vonz. Ezek együttesen jelentik számomra a szerelmet. Amikor naponta rácsodálkozom, hogy milyen nagyszerű ember, amikor minden apró megnyilvánulása földöntúli boldogsággal tölt el, és nem akarom megváltoztatni, átformálni, mert olyannak szeretem, amilyen.

2013. ápr. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazán szerelmes még csak egyszer voltam és most próbálok felejteni. Valóban hasonlít egy kicsit ahhoz, amikor be van szívva az ember. Nem törődök senkivel és semmive, boldognak érem magam. Nem fogadok el tanácsokat és véleményeket, mert úgy gondolom, hogy nekem biztosan igazam van. Csak ő létezik a számomra és minden pillanatban hiányzik. Mindegy milyen hülyeséget csinált és mivel bántott meg, mert nem tudok rá annyira haragudni, hogy elfelejtsem. Lehet körülöttem még legalább 5 helyes pasi, én akkor is csak őt tudom nézni. Más vele csókolózni, más vele lenni. Ez most csak 1-2 dolog, de sokmindent lehetne még mondani.
2013. ápr. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amennyiben igazad van akkor mindenkinek kb. egéz életében nagyjából 3 lehetőége lesz a dologra, mert többre nemigen marad idő. Ha ezeket benézte akkor nice try, de több szerencsét legközelebb.
2013. ápr. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!