Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Miért nem értitek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Miért nem értitek meg végre, h nem minden csaj ugyanolyan?

Figyelt kérdés

Hogy igenis vannak még normális csajok akiknek marhára nem az számít hogy 500kiló izom van e rajtatok, vagy h hasonlítotok e sármosságban egy Calvin Klein modellhez??

Hogyha képesek lennétek túllépni a kisebbségi komplexusotokon és inkább a pozitív oldalatokat mutatnátok: hogy van humorotok, kedvesek, udvariasak és törődőek vagytok; nem kéne folyamatosan azon nyafogni mint egy lány, h nincs barátnőtök, nem vesz komolyan egy lány sem, nincs önbizalmam stb...nem a lányokat kéne általánosítani, hanem inkább elgondolkozni!!Ez az ami szánalmassá és taszítóvá tesz egy fiút, h nem tud férfi lenni, és nem az, h vékonyabb testalkatú mint Vin Diesel!

21/L



2013. ápr. 22. 20:01
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem minden csaj ugyanolyan, de én valahogy mindig a rosszabb fajtákkal futok össze. Ezen az oldalon is megy gyakran a fiúk alázása, hogy gyógyegerek meg lúzerek, és itt nincs egy normális pasi se. Akkor ezek után mit gondoljak? A gép elől kikászálódva is ugyanezt kapom, semmi pozitív visszajelzés a lányoktól, nulla sikerélmény, mindig csak a sz*r ömlik felém. Elegem van ...
2013. ápr. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:

"inkább a pozitív oldalatokat mutatnátok: hogy van humorotok, kedvesek, udvariasak és törődőek vagytok"


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2013. ápr. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:

Nekem már elegem van, hogy egy lány sem tud úgy elfogadni, ahogyna kinézek külsőre. Nem tehetek róla, hogy az őseim alacsonyak voltak és én is az lettem, arról sem tehetek, hogy csúnya az arcszerkeztem, nagy az orrom, lapátfüleim vannak, illetve annyira gyors az anyagcserém, hogy számomra fogyni sokkal könnyebb, mint hízni.

De ami a legjobban fáj, hogy a lányok olyan élvezzel gúnyolódnak rajtam, úgy beszélnek velem, mint egy szörnyeteggel. Utálom és kerülöm a csajokat, olyan kegyetlenek és szívtelenek, csak a külsőt és a vagyont nézik. Már olyan fiúkat is elutasítanak, akik átlagosan néznek ki, ilyen pár jó haverom. Legalább őket nem gúnyolják ki a külsejük miatt, csak elutasítást kapnak, nem úgy mint én, akit előszeretettel döngölnek a földbe, próbálkozzak akár neten, akár személyesen. Kaptam én már olyat, hogy ronda, nyomi vagyok sőt meg is fenyegettek már, ha nem megyek el, rám küldik a biztonsági őröket. Egy sziát sem tudtam mondani a csajnak, halkan jegyzem meg. Egyből sértegetni kezdett, hogy nézek ki, milyen nagy orrom van és fenyegetett, hogy rám külid az őröket.

2013. ápr. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
Amúgy a kérdezőnek abban tényleg igaza van, hogy nem minden nő egyforma... csak a nagyrészük. Nem akarom védeni, de igazat mondott és lehet csak én vagyok az egyetlen aki ezt észrevette, de a tanácsai szerintem jók ezért esetleg siránkozás helyett mondjuk ki is lehetne próbálni. Viszont abban a crybabyknek is igazuk van, hogy nagyon kevés az ilyen rendes normális lány, ezért megértem őket is.
2013. ápr. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 A kérdező kommentje:
Kedves #53 ritka bunkó és unintelligens lányokkal találkoztál, kérlek ne őket vedd alapul. Elhiszem h sokat bántottak a külsőd miatt, én is voltam így ezzel nagyon sokáig! Nagyon magas lettem egy nyár alatt 10 centit nőttem lány létemre; szemüvegem volt és fogszabályzóm egyszerre. Sokféle csúfolódást megkaptam, de szerencsémre a gimiben olyan emberek közé kerültem akik nem csak a külsőmet látták, és mellettük kibontakozhattam. Nem kellett sok és el is feledkeztem a hibáimról:)
2013. ápr. 23. 00:50
 56/58 A kérdező kommentje:

#54 köszi, próbáltam használható válaszokat gyártani:)

egyébként engem is elképeszt mostanság h a lányok mennyire felszínesek mostanság.

2013. ápr. 23. 01:00
 57/58 Carpente válasza:

Szerintem ezt csak azért írtad ki,hogy hangoztasd,te nem ilyen vagy..Ez meg az egoizmus egy enyhébb változata.

Puszpá

2013. szept. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
Vettem észre, hogy ugyanolyan minden csaj... Na, épp ezért nincsen barátnőm, mert mindegyik csaj ugyanolyan jellemtelen!
2013. szept. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!