Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire számít ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire számít ki mennyire tehetős?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit 10 éve ismerek mivel szomszédom és jóban is voltunk de már egy éve el kezdett bmx-ezni és azóta nem keres ha rá írok szinte azonnal dolga akad és lelép. Pár napja ráírtam és próbáltam neki bókolni stb. de nem válaszolt sőt már ha meglát sem köszön elfordul és elmegy. Számít az valamit ha az ő családja mára "gazdagabb" lett mint az enyém? Vagyis ő sok mindent megengedhet magának én szinte semmit.

2013. ápr. 22. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:
78%
Nem hiszem. Ha bejönnél neki, akkor az anyagi helyzettől függetlenül keresne. (persze szélsőséges esetek mindig vannak)
2013. ápr. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem simán nem jössz be neki. Ehhez semmi köze nincs a pénznek...
2013. ápr. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!