Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy olyan férfiról aki csak egy nővel feküdt le életében?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 22. 20:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
8! most ez jó, hogy 20 év múlva ezt mondod-e, azt nem garantálom, de vannak ilyenek, legyél vele boldog N
2013. ápr. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Gratulálok, hogy neki sikerült lefeküdni egy lánnyal. Ez az én szememben nagy teljesítmény, én képtelen vagyok ezt véghez vinni.
2013. ápr. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Magamról nem tudnám elképzelni, mert minél több nővel akarok együtt lenni, hogy pontosan rájöjjek, milyen nő illik hozzám és hogyan adjam meg neki mindazt, amire vágyik. De ha neked így jó, akkor király. :)
2013. ápr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Én még egy 2. randit is nehezen tudok összehozni egy csajjal, nem az hogy lefeküdni vagy eljegyezni... Impossible mission.


Pedig 1 évvel idősebb is vagyok.

2013. ápr. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok annyi különbséggel, hogy egyel és csak egyszer. Azóta sem volt senki.

29 F

2013. ápr. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
46%

Hehh kerdezo....ha kivancsi vagy arra hogy milyen masik lannyal lefekudni es gondolkozol rajta, foglalkoztat, sajnalod hogy nem fekudtel le tobbel akkor te NEM szereted a baratnodet......istenem, ugyan olyan erzes minden novel ba.szki!! Megis mi lenne mas??? Ugyan olyan lyuk, max az erzelmi kotodes lehet mas de az egy ferfit nem igazan erdekel, engem biztosan nem......de az erzes ugyan az!!! Hagyd el szerencsetlent, ne pazarold az idejet, ugyis meg fogod csalni!

Szanalmas vagy amugy hogy ennyi idosen nyavajogsz es ez a legnagyobb gondod...csak gratulalni tudok!

2013. ápr. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 SevN ***** válasza:
Én is így vok, 25 évesen, 1 lány, 1 feleség. A kíváncsiság, ösztönök egyre jobban utat fognak törni. Ezeket el tudod nyomni 1 ideig, de egy idő után nagyon erős lesz. De ez természetes, és meg kell élni(csajozz), vagy máshogy fog utat törni magának az igény, akár betegség formájában. Ha elég erős, őszinte a kapcsolatod, akkor ki fogja bírni. Ha viszont nem akarod kockára tenni és pengeélen táncolni, az is 1 megoldás, de majd ne csodálkozz, hogy unalmas leszel, szürke, férfiatlan ember válik belőled, mert nincs elég pezsgés az életedben. Ha kiéled magad, akkor fogsz tudni felülemelkedni ezeken az ösztönökön, és akkor majd már más lesz fontos (család pl.). Ha fontos a párod, akkor légy vele őszinte, az igazság az egyetlen járható út. Üdv.
2013. ápr. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Sajnálom őt. Nem azért, mert "gáz" lenne a dolog, hanem mert az a kíváncsiság, a tapasztalni vágyás előbb-utóbb akkorává nőheti magát ki, hogy gallyra viszi a komoly kapcsolatát azzal az egy nővel. Ha ez nem következik be és nem is emészti miatta magát a pasi egy életen át, akkor tényleg szép sztori.
2013. dec. 31. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!