Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlságosan válogatós lennék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlságosan válogatós lennék?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok,és még egyetlen lányt sem találtam,aki igazán tetszett volna.(Teljesen heteró vagyok,leszögezném).

De mint említettem,egyszerűen nem találok egyetlen olyan lányt se akit igazán tudnék szeretni,mindenkiben találok valami olyan hibát ami elveszi tőle a kedvemet.Végignézve az ismerőseimen "ez hisztis,ez unalmas,ez buta,ez nem tetszik,ez túl r*bis,ezt én nem érdeklem "stb.


Normális ez,hogy senki tetszik? Várjak még szerintetek egy számomra tökéletesre,vagy jöjjek össze ilyennel,hátha majd megszeretem?

17/F


2013. ápr. 22. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Tökéletes nő nincsen. Mindenkinek van hibája, amíg nem fogadod el magányos maradsz.
2013. ápr. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kicsit vissza kellene venni az igényeidből, aztán tükörbe nézni és eldönteni hogy milyen lány is illik hozzád! Gondolom nem te vagy a szőke herceg...
2013. ápr. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem vagy:)

De ne kezdj olyannal járni akivel már az elején bajod van, mert az nem sokáig működik. Jellemhbái mindennkinek vannak, ezt el kell fogadnod. Ismerkedj, csak ne hagyd hogy apró dolgok miatt feladj valamit, mert lehet hogy még megszereted. Jobb olyan embert szeretni akinek tisztában vagy a hibáival, mint valakkivel akit tökéletesnek hiszel és mégsem az:D 15l

2013. ápr. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem,én barna hajú herceg vagyok..:D

Azok borzasztó igényeim,hogy legyen a lány kedves,normális,némi ésszel is rendelkezzen,és persze hűség.

Külsőre meg tökmindegy csak legyen ápolt,ne legyen elhízva,és fogjon meg benne valami.

2013. ápr. 22. 22:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor ez tényleg nem sok, hajrá^^
2013. ápr. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Egy Srác Asszem ***** válasza:

Én is ugyan így vagyok Bro.......... nincs egy normális lány, vagy épp van barátja, abba meg nem avatkozok bele mert annyira nem vagyok g*ci... én várok a csodára, éééés remélem hogy nyáron találok valami igazán hozzám illő lányt

17/F

2013. ápr. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!