Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a férfi nőgyógyász...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a férfi nőgyógyász úgy is tekint a csinos, fiatal pácienseire, mint nőre?

Figyelt kérdés
A többi kérdésnél eléggé megoszlottak erről a vélemények,volt aki szerint neki ez csak munka és csoda,ha még nem lett meleg,mások szerint meg egy férfi fehér köpenyben is férfi,és egy számára vonzó nő megmozgatja a fantáziáját.Szerintetek mi az igazság?
2013. ápr. 23. 14:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem az az igazság,hogy egy nőgyógyász el tud vonatkoztatni attól,hogy éppen egy nőt vizsgál!! Szerintem úgy néz a női nem szervre mint (csúnyán szólva) a kőműves a kalapácsra,"munkaeszközként" úgymond!!

Aztán ha haza megy,akkor éli a normális házas életét!!

Én így gondolom!! ;)

Nem mondom,hogy egyszerű lehet,de ha ezt választotta az orvos,akkor szerintem ő is így gondolhatják!! :)

2013. ápr. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
100%
A fantazia igaz,de egy nogyogyasz nincs abban a helyzetben,hogy munkaidon belul barmilyen kapcsolata legyen.
2013. ápr. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem előfordulhat, nyilván ennek nem fog hangot adni, de biztos van olyan nő, aki megmozgatja a fantáziáját.
2013. ápr. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze, miert ne fordulhatna elo, hogy egy pacienst szimpatikusnak es vonzonak talal egy heteroszexualis nogyogyasz?!

De nyilvan nem a szituacio, az orvosi vizsgalat explicit jellege miatt fogja vonzonak talalni, vagy ha igen, akkor ott azert vannak gondok az orvossal.

2013. ápr. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
76%
Olvastam egy interjút egy nőgyógyásszal, ezt a kérdést feltették neki. A válasza az volt, hogy mindenkire úgy tekint, mint egy betegre, ha már nemcsak ezt látja benne, hanem egy csinos, vonzó nőt, akkor nem vizsgálja meg, hanem ajánl neki egy másik orvost.
2013. ápr. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer dolgoztam cam stúdióban, azt hittem egész nap álló farokkal fogok a gép mögött ülni. Az az igazság, bármilyen szép is volt a szereplő csaj, egy óra után már annyira unalmas volt a látványa, hogy fejből lerajzoltam volna az összes repedést a mennyezeten. Munka közben egész nap csinos, fiatal és meztelen nők rohangáltak körülöttem, egy idő után már a világon semmit nem váltott ki belőlem. Volt, hogy zavartalanul megálltunk cigizni az egyikkel, egyszerűen tök semleges volt számomra, hogy meztelen, mivel addigra úgyis láttam már szinte minden pozícióban, napi 8 órát.


Na most ehhez vegyük hozzá, hogy a nőgyógyásznál mondjuk húszpercenként megfordul egy nő. Ha vonzották is a páciensek, abból tuti, hogy már rezidens korában régen kiégett. Ha ehhez hozzávesszük, hogy a rutin szűréstől eltekintve általában betegséggel fordulnak hozzá az emberek, ennek megfelelően kiütésekről, mindenféle folyásról, a menstruáció paramétereiről és egyéb, a férfi számára nem túlzottan izgató témáról van szó, arról pedig nem is beszéltünk, hogy a páciensek között sok az eleve visszataszító. Őszintén megmondom, én inkább azon csodálkozom, hogy a nőgyógyászok nem lesznek b*zik.


Persze el tudom képzelni, hogy kialakul valami a nőgyógyász és a páciense között, de szerintem szinte kizárt, hogy az azért történjen, mert a páciens meztelen és szép. Egy felnőtt férfi számára nem lesz feltétlenül ellenállhatatlan egy meztelen nő látványa, csak azért mert ott van.

2013. ápr. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

nem

úgy tekint rá mint melóra

2013. ápr. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg totál emberfüggő. Attól is függ milyen a vérmérséklete. Azért egy csinos széparcú dekoratív néni barackos lédús lukától valószínű,hogy titokban feszül a fasza a fehér köpeny alatt.
2013. ápr. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek.

Én személy szerint úgy gondolom,hogy az egész szituáció az orvos számára sem izgató különösebben (mint ahogyan a beteg számára sem az).

Valóban akad olyan nő is,aki nem betegség miatt fordul a dokihoz,hanem fogamzásgátló vagy szűrés miatt,és esetleg még csinos is,de akkor is,maga az egész szitu elég "lelombozó" szerintem.

Egyet értek azzal a válaszolóval,aki írta,hogy egy normális,érett felnőtt férfinak nem lesz merevedése pusztán azért,mert látott egy női nemi szervet,ez a nőgyógyászra fokozottan igaz,mert ő lát napi több tucatot.

Persze ettől még biztos ő is fel tud izgulni és érdekli a szexualitás,de nem ebben a munkahelyi közegben,hanem a hálószobában,vagy esetleg lehet,hogy az utcán,szórakozóhelyen vagy bárhol máshol is megnéz egy szerinte jó nőt,de a rendelőben terpesztő nők valahogy nincsenek rá olyan hatással.

Ha magamból indulok ki,nekem már volt olyan orvosom,aki baromi jó pasi volt,és ha nem a nőgyógyászati rendelőben találkozunk,akkor lehet,hogy izgató lett volna,ha megérint,de itt inkább csak kellemetlen volt (neki meg valószínűleg rutin).Szerintem ha nekem férfiak farkát kéne vizsgálgatnom (tudom,hogy ilyen nincs,de elméletben),én sem tartanám izgatónak,még akkor sem,ha amúgy jó pasi lenne,mert önmagában egy pénisz nem elég ahhoz,hogy beinduljak.

Egyébként egyetértek azzal,amit valaki írt,inkább el tudnám képzelni,hogy ahogy bemegy egy nő,esetleg megfogja benne valami,a kisugárzása,meg úgy az összkép,de nem a nő szétfeszített vaginája...

Mindenkinek nagyon köszönöm a hozzászólást,és ha valaki még leírná a véleményét,szívesen veszem,mindenkinek zöld kezet adtam.

És persze lehet,hogy nem nekem van igazam :)

2013. ápr. 23. 17:02
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Vannak bőven olyan emberek akik a puszta látványtól beindulnak. Férfiként írom, és férfiak zöme így is van. Nők nem ilyenek, emocionálisabbak, de köztük is van sok, akik már a puszta látványtol taknyosodnak ott lenn.

Akik hisznek a szerelem első látásban, azok így reagálnak szerintem. Bár nem biztos, de gyanítom.

Attól hogy több tucat lukat lát, mind egyéniség, mind más más lukak, más gazdival, szerintem azért némelyikre begörcsöl a börszivar hébe hóba. Nyilván nem a 80 éves vén nyugger mamaluk áporodott kéjholjára.

Az a magyarázat, hogy már annyir lukat látott ,hogy miért állna fel, akkor ez alapján egy 10 partneren már túl lévő férfi, aki 20 év óta heti 5 alkalommal szexel, annak már nem kéne hogy merevedése legyen egy meztelen nőre sem, már a feleségére sem állna fel neki, csak nagy nagy noszogatásra.

2013. ápr. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!