Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen lány az aki így viselke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ULTRAGOKU4 kérdése:

Milyen lány az aki így viselkedik? Bejövök neki vagy sem?

Figyelt kérdés
Nemrég mondtam el egy lány osztálytársamnak (ugy egy honapja) hogy nagyon tetszik nekem és akkor mondta hogy nem vagyok az esete, de én úgy voltam vele hogy ugyis megszerzem magamnak a csajt, aztán pár nappal ezelőtt végulis ugy mint ma hallom mikor beszélgetnek a barátnőivel hogy összejönne velem meg ilyen, kérdezik tőle, és véletlenül meghallottam hogy azt mondja hogy "nem is figyel rám, meg nem is érdeklem" mintha az lenne a baja hogy nem figyelem őt, de mostmeg mikor irok neki facebook-on hogy " mér mondod azt hogy nem érdekelsz engem" akkor megkérdezte hogy mivan? én meg irtam hogy pedig nagyon is tetszel erre azt irja hogy hagyjál már az ilyenekkel? nem értem! vajon mi lehet a baj? mirt viselkedik így?
2013. ápr. 23. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
nem rólad beszélt amikor meghallotad őket
2013. ápr. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hiba volt erről beszélned.
2013. ápr. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valamit félrehallottál :D szerintem nem te tetszel neki
2013. ápr. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
tudom hogy rólam beszéltek mert már mindannyian a barátnőjei is mind tudják és erről szoktak beszélni, meg a nevemet is hallottam! XD tehát egyértelmű csak ők azt nem tudják hogy én hallottam ami számomra jó
2013. ápr. 23. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!