Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meglát, mosolyog, felvonja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meglát, mosolyog, felvonja a szemöldökét, vagy bólint. De nem lép semmit. Szórakozik?

Figyelt kérdés

Már írtam ki vele kapcsolatban kérdést. Igen, ő Darth Vader, ha valaki olvasta volna. :))

Szóval. A lényeg az, hogy a tetszésnek szinte minden jelét mutatja, a közelemben van, néz, és az a bizonyos hangosan veszi a levegőt a közelemben, és ma még hozzájön ez. Hogyha meglát, elkezd mosolyogni, meg bólint, meg felvonja a szemöldökét... De utána meg egy másik lánnyal hülyéskedik, bökdösi, meg átkarolja, mert verekednek... (jó, lehet hogy sima barát, mert rengeteg lány barátja van, nem vagyok jártas ezekben a dolgokban)

Már 1 éve ez megy, hogy nem csinál amúgy semmit.

Véleményetek? Hitegetem magam, és jobb lenne sürgősen elfelejtenem?

Mert már azt sem bánnám, ha a másik csajt választaná, csak legyen már egyértelmű mi a fenét akar. Utálom a bizonytalanságot. És nem vagyunk beszélő-, de még köszönőviszonyban sem.

22 éves.


2013. ápr. 23. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
És te miért nem tudsz valamilyen konkrétabb jelet adni neki?
2013. ápr. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Adtam! Szemeztem vele (már ha tudtam), én is a közelében voltam, rengeteget néztem, hátha el tudom kapni a pillantását, de mindig félrenézett. Nem értem őt. Plusz a sok kis apróbb jel is.
2013. ápr. 23. 17:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Meglátásom szerint,ha komolyan kellenél neki,akkor már lépett volna Feléd valamit,legalább a kontaktust felvette volna Veled valamilyen módon.Persze ettől függetlenül próbálkozhatsz köszönéssel meg kedves mosollyal,abban még nincs semmi,viszont a többi már rajta múlik.Egyébként lehet,hogy van valakije,nem?
2013. ápr. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem tudok róla. :S De nagyon köszönöm a választ.

Csak igazából nagyon dühít, mert amíg ilyen velem, addig nem tudok túllépni rajta, és ez rettenetesen bosszant, és már cafatokban lógnak miatta az idegeim. Nem tudom mikor lettem tőle ennyire függő. :(

2013. ápr. 23. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!