Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak kisebb nalam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak kisebb nalam?

Figyelt kérdés
Van egy fiu a sulimba jar en most vagyok nyolcadikos o hetedikes...es egyre jobban tetszik helyes van stilusa...es nem egy bunko nem szoktunk beszelni. Engem neztek mar 18 evesnek is szoval hozza kepest eretebb vagyok de meg is nagyon tetazik szinte mar szerelmes vagyok bele. Lassan csak azaert jarok be suloba hogy lassam. Ertsetek meg a helyzetem letszives es ne fikazzatok! Mit csinaljak hogy tetszek neki. Szokot a kozelembe jonni mar tobbszor megfogta a kezem de szerintem nem gondolta komolyan mit tegyek hogy ki szeressek belole(?) vagy hogy tetszek neki(?)
2013. ápr. 23. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Értelmezhetetlen paradoxonokból áll az egész írásod...
2013. ápr. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bovsi de ezt nagyon nem tudom leiirni:///
2013. ápr. 23. 19:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor ne erőltesd...
2013. ápr. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

És akkor mi van ha fiatalabb?

Nagy ügy.

Ettől ez még nem baj :)

2013. ápr. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az ember jozanon teljesen kifordul onmagabol.. :D

olyan nincs hogy kiszeress belolle max annyi a megoldas hogy mas pasi utan nezel. Ennyi!

2013. ápr. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Es valami segitseg hogy hogyan figyeljen fel ram?:s
2013. ápr. 23. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!