Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincsenek barátaim miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincsenek barátaim miért van ez? Mi van velem?

Figyelt kérdés
sziasztok hát sajnos nincsenek barátaim és nem értem miért? próbáltam közösségi oldalakon meg minden de hiába Pesti vok hiába járok mindenhova csak egyedül járok tök mindegy hogy lány vagy fiú barát egyre megy nem találok és egy idő után ez nagyon rossz hogy egyedül megyek mindenhova.. van valami tippetek mit tegyek? nagyon egyedül vok.. 22F
2013. ápr. 23. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Osztálytársaid, kollégák?
2013. ápr. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nincsenek a suliba barátaim inkább haveri alap de igaz barát nincs..
2013. ápr. 23. 20:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Igaz barátból mindenkinek kevés jut...
2013. ápr. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
legalább lenne olyan akivel megoszthatom a dolgaimat mindent de sajnos nincsa netes barátságokból meg elegem lett
2013. ápr. 23. 20:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Se barátságot se szerelmet nem lehet erőltetni. HA nagyon el vagy keseredve nézz ki valami érdeklődési körödnek megfelelő társaságot, sport, szabadidő, aztán majd ott spanoskodsz eleget...
2013. ápr. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Talán mert nem vagy elég jó kapcsolatteremtő.Pontosabban borzalmas vagy ebben...

Érdekes,mert nekem rengeteg haverom-barátom van.

Vagyis mostanában inkább szeretek egyedül lenni,de azért ha kell akkor vannak.

2013. ápr. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok, mint te, nekem is csak inkább "haverjaim" vannak, de velük annyira nem járkálok el. A legjobb barátnőmmel meg szinte csak neten tudom tartani a kapcsolatot és sokszor én is egyedül érzem magam :/
2013. ápr. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!