Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szép az arcom, de ronda a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szép az arcom, de ronda a testem, akkor kiestem a játékból?

Figyelt kérdés

Most nem arra vagyok kíváncsi, hogy azt írjátok, "akkor sportolj, fogyj le blablaba..."

A kérdésre szeretnék választ. Nekem szerintem szép arcom van, a hajam is illik hozzá, meg vagyok elégedve vele, de elég túlsúlyos vagyok, 170 cm/75 kg, vagyis olyan 25 kg felesleg van rajtam. Viszonylag egyenletesen oszlik el rajtam, de azért szépen látszik, hogy kövér vagyok.


2013. ápr. 23. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Rengeteg pasi van aki bukik a husira... ha nem vagy egy bálna és nem redőzve lepi be a tested a háj tuti lesz akinek tetszeni fogsz.
2013. ápr. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem
2013. ápr. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én mindig egy nő arcát nézem meg elsőnek, a testalkat számomra csak sokadlagos. Ráadásul én azt szeretem, ha van némi "felesleg" egy nőn, van mit fogni :)

És garantálom neked, hogy nem vagyok egyedül a véleményemmel, ezért még csak véletlenül se csüggedj!

2013. ápr. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Na ez nem a husi kategoria...
2013. ápr. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs 25 kg felesleg rajtad, nézz meg egy BMI kalkulátort. max 7-8 kg-ot kellene leadni, az egészséged érdekében.
2013. ápr. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
RESTART
2013. ápr. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Te vagy a leggyengébb láncszem.
2013. ápr. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 géza999 válasza:
Hát szerintem ezt a karaktert már elcseszted, csinálj egy másikat, csak most figyelj a beállításoknál, hogy miket állítasz be...
2013. ápr. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hová valósi vagy, kedves kerdező?
2013. ápr. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!