Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek igazam van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igazam van?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Elég bonyolult ez a helyzet, de leegyszerűsítve ennyi: neke a legjobb barátom egy srác de én kicsit többet érzek iránta, mint barátság... ezt elmondtam a nővéremnek (nem édestestvérem), szóval tudott róla. mondta h tartja a száját, mert annyira nem is érdekli a dolog. Erre egyik nap a srác irt, hogy a nővérem ráirt fb-n, hogy ha jön majd ide akkor lezavarhatnának egy menetet, meg elvinné ilyen night clubokba stb.(mivel a srác nem idevalósi). Ezt én elég parasztságnak éreztem hisz tudta h mit érzek a srác irant, igy megemlitettem neki h ez szemétség volt. erre a valasz: úgyse tudsz csinálni semmit, túl fiatal vagy ennekk a srácnak, neki tapasztalt nő kell aki ki tudja elégíteni... amúgy a srác teljesen el volt képedve és neki nem jön be a nővérem sőt, undorítónak tartja a viselkedését. Mindezek ellenére sajnoos muszáj volt a nővérem lakására menni és ott aludni, mivel szüleim elutaztak. Ő viszont épp buliba volt, nekem se kellett több, áthivtam a srácot... és hát erre igy utólag nem vagyok büszke, de sajnos vhogy bosszút akartam állni végülis, na meg szerettem is a srácot - szóval igen, lefeküdtünk. És reggel a nővérem amikor hazaért hát nagyot nézett és konkrétan kidobott minket. Mindegy. A lényeg az, h azóta nem áll szóba velem, de ez nem is gond hanem az, h mindenki akinek elmesélte r.bancnak tart, mert h “lenyultam a kiszemeltjet“ és h milyen undorító dolog ez... Sajnos beszélni nem lehetett vele mivel mindig megalázóan beszélt velem is erről, jobb meg nem jutott eszembe. de azóta már össze is jöttem a fiúval... Bocsi kicsit hosszú lett. :/ vélemények ? Igazam volt v nem kellett vna ezt tennem ?

2013. ápr. 23. 22:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%
Az ilyen eseteket tűzoltólétráról szarom le.
2013. ápr. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A nővéred egy köcsög
2013. ápr. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem igazad volt, és ne hallgass a nővéredre, igazat adok az előttem szólónak, finoman szólva köcsög!
2013. ápr. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%
Amúgy tényleg köcsög.
2013. ápr. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Azt nem értem, hogy ha elmondtad a nővérednek, hogy tetszik a srác, akkor az a te kiszemelted volt és nem az övé. És ő hajtott rá. Miért is te nyúltad le?
2013. ápr. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem a lakásán kellett volna,de amúgy ő a szemét ha tudta előre,hogy te már kinézted magadnak.
2013. ápr. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem mindketten fogyatékosok vagytok. De inkább a nővéred oldalán vagyok, ilyen csinálni "bosszúból" hát k.rva értelmesek vagytok mindketten....
2013. ápr. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az tény hogy a nővéred egy patkány, de te meg hülye vagy amiért csak azért lefeküdtél a sráccal hogy baxd az agyát a nővérednek.Ennek egy pozitívuma volt, hogy nem voltál beszari és kimutattad a srác felé az érdeklödésed.Azzal meg hogy ki mit mond, ne foglalkozz.Ha zárdába vonulnál is lennének olyan emberek akik elhordanak mindennek.
2013. ápr. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyikőtök sem jobb a másiknál...
2013. ápr. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Van akik még kevesebbért lefekszenek egy sráccal, és arroganciának tartom ítélkezni mások felett amíg nem voltunk a helyében.

Kétlem, hogy én megtettem volna, de ha így alakult..hát Istenem. Viszont a nővérednek meg te mondtad először, hogy tetszik neked a srác, ők ketten nem jártak, semmi sincs köztük és nem is volt köztük semmi.

Nem feküdhetsz le egy sráccal aki neked megtetszik? Amikor kedved tartja! Az más téma, hogy ki látja ezt jónak vagy ki sem.

De! Ha a nővéredé lenne a pasi akkor te ezt megcsinálnád vele? Riibancoznád? Kiraknád a házadból? Nem.

Szóval akkor miről beszélünk?

Féltékenykedik, mert jobban kellettél neki egy "érett nő" helyett.

2013. ápr. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!