Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért van ez a késztetésem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van ez a késztetésem, hogy megcsaljam?

Figyelt kérdés
Van barátom, lassan egy hónapja ismerjük egymást/ járunk. Ő nagyon visszafogott és nyugodt srác, teljesen más világ vagyunk, ami néha hát...zavar.. a pasim előtt volt egy fiú akivel már nagyon régóta ismerkedtünk, és egyszer lefeküdtünk, nagyon jó volt vele, életem legjobb szexuális élménye volt, nagyon kedvelem a srácot. Mind ketten szeretnénk újra eltölteni egy közös éjszakát, szerinte arról ábrándozom..csak hát úgy van barátom, aki külföldön jár suliba így csak hétvégén találkozhatunk, hétköznap pedig csak kapom a csábításokat a másiktól..annyira szeretnék vele újra szexelni, de a barátom nem érdekli meg, hogy megcsaljam, viszont már én sem tudom akarok-e vele együtt lenni, és gondoltam szex a másikkal segítene hogy meglássam valóban mit akarok.

2013. ápr. 21. 04:45
 1/10 anonim válasza:
korod?
2013. ápr. 21. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert ribanc vagy. Ha a régi srác kell, szakíts a mostanival.
2013. ápr. 21. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Jó ocsmány dologra készülsz, már nem azért.


Mi lenne, ha szakítanál a barátoddal, ha nem jó vele (mert a néha zavar pont ezt jelenti), aztán dughatnál kedvedre, lelkifurdalás nélkül.

Bár szerintem így sem éreznéd magad rosszul, miután megcsaltad a srácot.


Amúgy isten ments az ilyen emberektől.

2013. ápr. 21. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Remélem az ilyen lányok messziről elkerülnek engem. És kívánom ugyanezt a normálisabb férfitársaim számára is.
2013. ápr. 21. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Beviz Elek ***** válasza:

[link]


:)

2013. ápr. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
de miért akarod megcsalni ?! HA NEM SZERETED, SZAKÍTS ! fogalmad sincs mekkora fájdalmat okoznál neki..
2013. ápr. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem őt is meg lehetne érteni nagyon szereti a srácot akivel jár de szexuálisan nem kap meg mindent, ezért egyszerűen vonzódik a másik barátjához akivel elég jó élménye volt. De ezt neked kell el döntened.
2013. ápr. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hogy idézzem a lényeget:


- "kapom a csábításokat a másiktól": ami nincs ellenedre, ez nyilvánvaló

- "ANNYIRA szeretnék vele újra szexelni, DE": annyira a másikat akarod, de kínozna a bűntudat utána

- "már én sem tudom akarok-e vele együtt lenni": ő sem tudja tán? Túl ezen, ha már ez a kérdés megfogalmazódik benned, hogy 'akarok e egyáltalán vele lenni?', ott már valami nagyon nem frankó.


Röviden:

már félig kilógsz ebből a kapcsolatból és keresed a mentséget, hogy miért fogsz félre lépni, miért is csalod meg a barátod -> "és gondoltam szex a másikkal segítene hogy meglássam valóban mit akarok."

Ha elakarod hagyni a barátod, akkor hagyd el még 'a szex a másikkal' előtt. Ne bántsd meg ennyire, te mondtad: nem érdemli meg. Illetve gondolj bele abba mit éreznél ha megcsalnának téged!

2013. ápr. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Ha nem kell a nyugis barátod, akkor szakíts vele. Miért élnél egy olyannal aki nem hozzád való? Hozzá egy szintén nyugis lány való. Hozzád meg egy pörgősebb. Előbb utóbb úgyis vége lesz, ráadásul még tuti, hogy meg is fogod bántani a mostani nyugodt barátodat, mikor rájön, hogy megcsalod (mert ez lesz a vége...)


Ne törd össze a szívét, mert az nem szép.

2013. ápr. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 pinkpancser ***** válasza:

Szólj a mostani pasidnak, hogy dugjon meg alaposan, hátha akkor nem fog érdekelni a régi.

Ha nem akar (vagy nem tud) és szereted, akkor vegyél egy jó vibrit és rendezd le magad.

Ha ez se elég, akkor dobd a csávót és menj vissza a régihez.

Mellesleg megértem a régi pasidat! Engem se érdekelne, hogy megcsalod a pasid. Elvégre ezzel csak neked lesz lelkiismereti problémád (lesz?), neki meg csak egy volt egy jó napja.

2013. máj. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!