Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy szinte mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy szinte mindig féltékeny vagyok a pasimra? 16/L

Figyelt kérdés
az előző (és egyben legelső) barátom megcsalt engem, mert nem feküdtem le vele. a mostani barátom pedig sok lányt ismer és sokkal beszél facebookon is. paranoiás lennék? :s

2013. ápr. 24. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Az a nem normális,hogy féltékeny vagy.
2013. ápr. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Attól függ h mióta vagytok együtt. A bizalmat ki kell érdemelnie mindenkinek. Ha a párja előtte egy ilyen emberrel volt akkor azt az átlagosnál is nehezebb. Ha már régóta együtt vagytok akkor már lassan ideje lenne bíznod benne, ha nem adott rá okot h ne tedd.

Én is egy olyan pasival voltam párom előtt aki bunkó volt, megcsalt fűvel fával és nem is nagyon törődött velem. Ezt a kapcsolat elején elmondtam a páromnak és megbeszéltük. Elfogadta azt h nehezebb lesz megszereznie a bizalmamat, de mindent megtett azért hogy sikerüljön neki.

2013. ápr. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
még elég friss kapcsolat, csupán 2 hónapja járunk. de ma is pl. elment melletünk egy lány ismerősünk és olyanokat mondott hogy jó a feneke, stb. nem értem...
2013. ápr. 24. 18:16
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Megbeszélted vele hogy mi volt az exeddel? Ha igen akkor elég nagy paraszt. Ilyen helyzetben nem szabadna így viselkedni. Főleg hogy még gondolom nem is ismer annyira, hogy tudhatná hogy nem esik-e ez rosszul neked. Ilyen hamar azért egy normális pasi nem enged meg magának ilyeneket. Nyugodtan mond meg neki h ez neked nem esik jól és örülnél ha nem csinálná előtted.
2013. ápr. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akit egyszer csúnyán átvertek,attól érthető,hogy azután nehezen bízik meg bárkiben is.Viszont idővel ki kell alakulnia a feltétlen bizalomnak a párod irányában,különben tönkre fog menni a kapcsolatotok a féltékenykedések miatt.Természetesen ehhez a párodnak is úgy kell viselkednie,hogy méltó legyen a bizalmadra.Tisztázd vele,számodra mik a határok és mit vársz el tőle.
2013. ápr. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igazatok van..ha ez legközelebb is előfordul, szóvá teszem. köszönöm szépen a válaszokat :)
2013. ápr. 24. 20:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem csoda hogy féltékeny vagy,én is ki lennék akadva,de am én is ilyen féltékeny meg úgymond paranoiás típus vagyok :)
2013. ápr. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!