Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, ha a volt pasimra még mindig féltékeny vagyok? (Részletek lent! )

Figyelt kérdés
A volt barátommal 3 évig voltunk együtt,és szakítottam vele, mert kiszerettem belőle. Most van egy új kapcsolatom, ami nagyon jól működik. De most megtudtam, hogy a volt pasim egy lánnyal kavar, és nagyon féltékeny vagyok! Nem értem magam, hiszen már nem szeretem őt, csak mint barátot. Miért van ez?
2009. nov. 8. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
mert még kötődsz hozzá érzelmileg és zavar a dolog...majd elmúlik ne aggódj. ha véletlen nem akkor meg szereted még mindig :)
2009. nov. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
3 év hosszú idő..szerintem normális, ha féltékeny vagy az exedre. Én is féltékeny vagyok az exeimre, hiába nem szeretem őket. Ilyenkor szerintem bántja az önérzetünket, hogy a srác túllépett rajtunk...:/
2009. nov. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Velem is ugyan ez van, igaz, mi 1,5 évig jártunk csak, de ez volt a leghosszabb kapcsolatom.Most van egy új kapcsolatom, de még is mindig a régi kapcsolatomra gondolok, és, neki is van párkapcsolata, és én is féltékeny vagyok, de am az oka, hogy :még mindig "szereted" és még is csak a párod volt 3 éven keresztül ami nem rövid idő.Ilyenkor szokott az lenni, hogy se veled se nélküled....De idővel igaza van aki előttem írta, majd el múlik. De 3 évet elfelejteni, nehezen is lehet:/ Legyél boldog akivel most jársz, és te törődj a volt barátoddal és akkor el múlik, ha nem is el múlik, tompulni fog:)
2009. nov. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem, hogy ha Te szakítottál vele akkor mi a f@szért vagy féltékeny rá?!

Irigy dög vagy aki nem tudja elviselni, hogy a volt párja talált valakit akivel boldogabb lehet, mint veled.

Felejtsd el a volt barátodat, hagyd hogy élje az életét.

2009. nov. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A féltékenység eleve nem normális dolog (pl. mivel a szeretetbe nem fér bele; az önzés egyik formája).
2009. nov. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én csak 1 hónapot voltam együtt az exemmel de, aztán miután szakítottunk még 1 hónap után is mikor arra gondoltam hogy más fiúval van,teljesen ideges, és szomorú lettem.Én nagyon szerettem,dehát ez van.Persze azóta ez teljesen elmúlt,beszélgetni szoktunk még,de amúgy már teljesen nyugodtan meg vagyok nélküle. :)
2009. nov. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen az értelmes és normális válaszokat! Akinek nem inge, ne vegye magára...
2009. nov. 14. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!