Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a jobb? Ha valaki mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jobb? Ha valaki mindig jókedvű, vagy ha mindig szomorú?

Figyelt kérdés
Nemrég megismertem egy embert, aki mindig jókedvű. Mindegy, hogy mi van, ő örül. És azt mondták, azért, mert egyszer súlyos balesete volt, és majdnem meghalt, az óta ilyen. És erről jutott eszembe.
2013. ápr. 24. 20:36
 1/3 Zúzmaraharapás ***** válasza:

Hát az ő esetében arról van szó, hogy megtanulta, hogy mindig van valamiért hálásnak lenni. :)


Amúgy én azt szeretem, ha valaki pozitívan realista, de nem fojtja el az érzelmeit. Tehát, ha van oka szomorúnak lenni, akkor szomorú, ha van oka nevetni, akkor nevet.

2013. ápr. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én társaságban mindig mosolygok. Nem tudom miért, ezt hozzák ki belőlem az emberek, szeretek mosolyogni, beszélgetni, adni...

Sokan mondták már, hogy azért szeretnek a társaságomban lenni, mert "pozitív kisugárzásom" van...

Egyszer édesapám súlyos beteg volt, és akkor értelemszerűen nagyon magam alatt voltam, és egy évfolyamtársam megkérdezte, mi a baj... közölte, hogy 3 éve akkor látott először NEM mosolyogni, ebből tudta, hogy baj van...

Szerintem vidámnak lenni, mosolyogni jó dolog. Én is jól érzem magam ilyenkor a bőrömben, mert az emberek általában visszamosolyognak.

2013. ápr. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én mindig szarkedv vagyok. Nem nyerő kategoria. Főelg ha mosolyognak rád, te meg nem tudsz vissza. Műmosoly meg erőltetett ,szar, szemed nem csillog hozzá. GYülölik a szarkedvüeket. Nem partnerek semmiben, ahogy én sem.

Kiközösítendő, a sátán katonája.

2013. ápr. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!