Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rámehet a kapcsolatom? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rámehet a kapcsolatom? Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

23 éves fiú vagyok.

5 éve élek kapcsolatban, sajnos az összeköltözés eddig nem jött kisebb nagyobb problémák miatt össze.

1,5 évvel ezelőtt már a lakást is kinéztük, amikor már majdnem a költözésre került a sor, édesanyámról kiderült hogy veszélyeztetett terhes. Már az utolsó hónapokban volt, egyedül maradt, a férfi is lelépett. Ápoltam, segítettem ahol tudtam. Ez a barátnőmnek egy cseppet sem tetszett. Persze megértem valahol, de nem hagyhattam egyedül.

Majd amikor megszületett az öcsém, azt hittem minden folytatódhat onnan, ahonnan abbahagytuk.

Csak édesanyám a szülés után 2 hónappal bulizni járt, inni,pasizni,éjjel jött haza.. és nem is foglalkozott a kicsivel.(Engem például 15 évesen hozott világra, lehet most élné a gyerekkorát..)

Mondhatni én nevelem az öcsémet. Ez a mai napig így van.

Anyámon már segíteni nem lehet. Milliószor próbáltam vele beszélni, azt meg nem szeretném, ha a kicsit elvennék.

Anyára kéne megoldás..egyszerűen nem tudok rá hatni.

És a barátnőmre. Az öcsém nyilván hazaláncol.

Azóta sem költöztünk össze. Elege van belőle,hogy munka után megyek a kicsiért, és szinte mindig velem van..nem is szerette soha a gyerekeket. Két percet nem bír ki vele...félek hogy rá megy a kapcsolatom...mégis mit tudnék tenni? Teljesen tanácstalan vagyok.



2013. ápr. 25. 10:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Olyan lányt kell keresni aki ezzel együtt elfogad.

Sajnos jobb megoldás nincs.

2013. ápr. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Dobd ki a fenébe és keress normális barátnőt. (Legalább tudod, hogy ilyen helyzetben nem számíthatsz rá.)
2013. ápr. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
egy jólelkű srác vagy, aki nem azzal a nővel akadt össze, akivel kellett volna, legalábbis a gondolkodásában ... ebben a helyzetben úgy tűnik te fogod az öcsédet felnevelni, tehát olyan barátnő kell, aki ezt felvállalja (majd a későbbi saját gyereke mellett is) ... könnyű azt mondani, hogy dobd ki a csajt, de ha szerelmes vagy akkor ez nem ilyen egyszerű, pedig előbb-utóbb vége lesz vele ... csak arra vigyázz, hogy ezért soha ne okold az öcséd
2013. ápr. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1) Mondjuk az anyádnak ideje lenne pszichológushoz fordulni.


2) Ha nem leszel hivatalosan a gyermek gyámja, akkor ne vállald érte a felelősséget anyád helyett


3) Ha a barátnőd ennyire ki akar sajátítani, akkor dobd ki. Törtető kis lotyó

2013. ápr. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Gondolom, itt a gyakorin csakis tökéletes emberek ülnek a gép előtt. Közületek mindenki pontosan tudja, milyen az, amikor fiatal vagy, minden ok, de az anyósjelölted minden elk*r. Ilyen helyzetben mindenki szó nélkül, türelmesen, odaadóan elfogadná a helyzetét, és emiatt érzi magát jogosultnak arra, hogy "lotyónak" és egyéb módon nem megfelelőnek nevezze a kérdező barátnőjét.


Írt olyat a kérdező, hogy önző módon kisajátítja a barátnője? Írt olyat, hogy azt mondta, ne foglalkozzon az öccsével? Azt mondta: "Ez a barátnőmnek egy cseppet sem tetszett"; de mégis kinek tetszett volna? Megvan a saját életük, ami nem tud egyről a kettőre lépni, az anyós miatt, és gondolom ez már évek óta így megy. Ezt közületek gondolom, mindenki tolerálná.


Kérdező, nem tudom, mit lehetne csinálni édesanyáddal, de ha a szép szó nem megy, akkor muszáj lesz komolyabb eszközökhöz folyamodni, mert ez így nem mehet tovább! A nagyszülőkre nem lehet számítani? Nem tudnád te a gyámságod alá venni az öcsédet? Ezt nehéz lesz a barátnőddel megbeszélni, de te mostantól az öcséd már hozzád tartozik, ezt vagy elfogadja, vagy nincs jövőtök. Erre sajnos rámehet a kapcsolatotok, de az öcséd élete szerintem fontosabb. Nagyon nem irigyellek, de van miért büszkének lenned magadra. :(.

2013. ápr. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha esetleg odáig fajulna a dolog, és esetleg választanom kéne, nyilván az öcsém lenne a fontosabb..Ha a barátnőm nem érti meg, min mehet keresztül ez a kicsi is, és ennyire ellene van, lehet nem is tőle szeretnék majd idővel gyerekeket..de ez az egész, mióta így megy, meg is ingatott vele kapcsolatban...nem gondoltam, hogy mondhatni ennyire nem ért meg egy igen komoly helyzetet. Köszönöm a válaszokat:)
2013. ápr. 25. 17:17
 7/7 anonim válasza:

Gratulálok, nagyon szimpatikus a hozzáállásod. Nagyon jó apuka lesz belőled. Remélem, találsz majd hozzá egy megfelelő partnert is.


A barátnődet is megértem, túl fiatal ekkora felelősséghez és gondolom, nem így tervezte a kapcsolatotokat.

2013. ápr. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!