Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rámehet a kapcsolatom? 2,5éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rámehet a kapcsolatom? 2,5éve járunk a barátnőmmel. Eddig jól megvoltunk. Kb.2 hónapja viszont sokat romlott a kapcsolatunk. Ennek az az oka,hogy megjelent egy lány,aki az ő barátnője.

Figyelt kérdés

Bár sokáig nem tartották szorosan a barátságukat,de most munkatársak lettek.Azóta teljesen máshogy viselkedik velem a párom.Mintha elhidegüt volna,felületesebb és időnként felhozza,hogy mi lenne ha szakítanánk:(Ilyenkor nagyon elszomorodom és egyből azt kérdezem tőle,hogy most ezt komolyan gondolta e.Pár óra mulva viszont viszakozik,mégsem akar szakítani,de érzem rajt,hogy nem az igazi:(

Én ezt a lányt nagyon nem kedvelem(állandóan bulizik,éjszakázik,csavarog stb.)És nagyon rossz hatással van a barátnőmre!Mióta ujra nagy barátnők lettek,teljesen őt majmolja mindenben.Öltözködésben,beszédben,viselkedésben.

De nem is értem amugy.Hiszen a párom teljesen más karakterü ember.Ő egy halk,szolid,kedves kis csaj!

Nem értem mi voza ebben a lányban.

Félek attól,hogy ez miatt szakítani fogunk,pedig már 1.5éve együtt is élünk.Ő 22 én 27.

Tudtok valamit tanácsolni,hogy hogyan tudnám megmenteni a kapcsolatunkat?

Köszi a válaszokat!


2009. febr. 6. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Valami gyanús mégis van a barátnődben,ha ennyire tudja befolyásolni a barátnője.Nekem így nem is tűnik megbízhatónak.

Szerintem te annyit tudsz tenni,hogy leülsz a barátnőddel,és őszintén elmondod neki,hogy nagyon megváltozott.Gondolkozzon el,hogy mit akar tőled,és milyen tervei vannak a jövőre nézve. Egész fiatal a barátnőd,ilyenkor jönnek azzal,hogy még nem élték ki magukat.Talán nála is ez van?

Sajnálom,de ha nem változik,akkor szerintem ennél rosszabb lesz a kapcsolatotok!:-(

2009. febr. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Leültem vele.Megkérdeztem tőle mit akar.De nem tudja megmondani.Érzem rajt,hogy szeret.ezért is nem akarom ez miatt elhagyni.Viszont azt is érzem,hogy menni is bulizni,barátnőzni stb.Bár nem igazán biztos magában,hogy neki ez az élet kellenne,mint amit ez a barátnője él.
2009. febr. 6. 14:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor légy vele türelmes,és ha menni akar,menjen.

Tudom,hogy nagyon rossz érzés lehet ez neked,de így időt adsz neki,hogy átgondolja,hogy mit hogyan akar.

Ha őszintén szeret téged,akkor hanyagolni fogja a barátnőjét,mert rájön,hogy fontos vagy számára.

Kitartást kívánok neked!

2009. febr. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen.Én is erre gondoltam,hogy türelmes leszek vele.Hagyom,hogy ő döntse el mit akar.Hisz eddig is ha nyaggattam ezzel a témával,csak mégjobban eltávolodott tőlem.Ilyenkor mindig azt éreztem rajt,hogy nincs tovább.Viszont ha kedves vagyok vele,kimutatom neki az érzelmeim,akkor mindig meglágyul.Ezért is gondolom,hogy szeret ő.
2009. febr. 6. 14:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Szegényem:( Én gondolom min megy keresztül a barátnőd, elég nagy szívás lesz ez az időszak neked, sztem készülj fel rá:( Igaza van az előttem válaszolónak, nem nagyon tudsz mást csinálni, mint várni. Amúgy azért válaszolok erre a kérdésre, mert talán abban tudok segíteni, hogy beleláss kicsit a barátnőd fejébe: van ugye a mai világ, a folyton bulizós, jajfiatalvagyokkikellélnemmagam, komolytalan kapcsolatok, szórakozni ezzel-azzal, töéletesen kinézni stb. Szerintem ezt te is tapasztalod vmennyire. Az egész környezetünk (ismerősök, itt a fórumon is sokszor, tv, akárhol) ilyen példákat látni, ezt súlykolják az emberbe. Van akinek tényleg ez kell. De rengeteg embernek meg inkább a szerelem, a nyugi (persze izgalmakkal azért). De ezek az embereket ugyanúgy érik a környezet hatásai, amit a mai világ sugall, amiket leírtam. Van akit ez nem fog különösebben befolyásolni, van aki nagyon erősen elgondolkozik rajta, és van aki teljesen átveszi 1 időre ezt az életformát. Nos, a barátnőddel ez történik, a kérdés már csak az, hogy végül melyik életet választja. Épp azért mond ellent önmagának sokszor, mert szeret meg szeret veled lenni, de túl nagy a nyomás ebben a mai világban. És mivel ott van az a másik csaj, aki közvetlen hatást gyakorol a barátnődre, hát egyáltalán nem meglepő...:S Talán ha az eddigi barátai/barátnői akik még fontosak neki rajtad kívül szintén beszélnének vele, hogy mennyire megváltozott, akkor észhez térne. De nem grantált.
2009. febr. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon bízom benne,hogy észhez fog térni.Amugy látok jeleket,hogy őneki nem ez kell.Most már valamennyire eltávolodott tőlem.De azt veszem rajt észre,hogy így nem boldog.Szétszórt,meggondolatlan és csapodár lett.Viszont ami a legjobban fáj,hogy az utobbi időben többször hazudott nekem és a családtagjainak is.Persze nem valja be,de tudom,hogy ezmiatt szégyenli magát.Szeretném nagyon ha megváltozna mert ő nem ilyen ember.
2009. febr. 6. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!