Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nekem jobban tetszenek az olyan lányok akik?

Figyelt kérdés
Akik inkább visszafogottan öltözködnek, pl fekete póló és farmer esetleg dorkó, nem akarnak kitűnni a tömegből azzal, hogy úgy öltöznek mint a "ribik" (amivel igazából épp az ellenkezőjét érik el, tehát általánosak lesznek). Nekem ez a nagy mell és nagy fenék sem igazán jön be, (na jó a formás fenék az igen)... De mégis, nincs olyan fiú barátom aki úgy gondolja ezt mint én. Szóval akkor lehet velem van a baj? Én igazából koncertekre is szívesebben járok mint ilyen rossz kattogós minimal bulikba ahol a sok kiakadt szemű ember látványa fogad, az élő zene pedig fényévekre jobb, de ez egy másik téma. Ha mégsem velem van a baj akkor miért van ilyen kevés lány, aki így látja a dolgot mint én?
2013. ápr. 25. 13:51
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Tehát, hogy szemléltessem: nekem sokkal de sokkal jobban tetszik a Paramore énekese mint pl a Kardashian testvérek.
2013. ápr. 25. 13:53
 2/11 anonim ***** válasza:
Talán mert normális vagy?
2013. ápr. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De érted mit akarok ezzel mondani.. Mivel sokkal többen gondolják az ellenkezőjét mint én, akkor nem lehet, hogy mégis én vagyok az, aki nem normális?
2013. ápr. 25. 13:55
 4/11 A kérdező kommentje:
lúzer jelzővel még nem illettek meg, de köszönöm a véleményed.
2013. ápr. 25. 13:57
 5/11 Sweet Dreams ***** válasza:
Csak megjegyzem mikor ruhát vásárolok mindig egyszerű darabot keresek. Fekete póló, farmer edző cipő. Úgy néznek rám mintha a Marsról jöttem volna. Ne a ruhája alapján ítélj meg valakit. Van ismerősöm aki nagyon sexy-n öltözik de tök normális(nem ribi)! Válassz magadnak olyan nőt amilyet te akarsz, a barátaid meg olyat amilyet ők akarnak ennyi a ruha előbb utóbb lekerül.
2013. ápr. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Itt nem elsősorban a ruhán van a hangsúly, bocsi ha félreérthető voltam neked :)
2013. ápr. 25. 14:43
 7/11 A kérdező kommentje:

Ez csak egy szempont. Tehát azt mondom ezzel, hogy nekem egy olyan lány aki úgy öltözik mint te, előbb felkelti az érdeklődésem.

De a lényeg, hogy ezek a lányok (eddigi tapasztalataim alapján) érdekesebbek is sokkal..

Na ma nem igazán vagyok formámban, hogy normálisan fogalmazzak. Értsétek ahogy akarjátok :D

2013. ápr. 25. 14:45
 8/11 Sweet Dreams ***** válasza:
Felfogtam :-)de miért lenne ezért baj veled? Én ezt nem értem.
2013. ápr. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Azt mondják, hogy rossz az ízlésem.. És ez zavar. Tudom, nem kéne mások véleményére adnom ilyen téren, de ezért is itt írom ki, és nem fb-n. :)
2013. ápr. 25. 15:12
 10/11 Sweet Dreams ***** válasza:
Adnod kell más véleményére ha ez olyan ember aki építő jelleggel tár elég több választási lehetőséget és szabad akaratodból hagyja, hogy válassz és a választásodban mellett áll még akkor is ha nem ért egyet veled. De a kritizáló és ezt a véleményüket megmagyarázni nem tudó majmokkal ne foglalkozz komolyan. Egyik füleden be másikon ki.
2013. ápr. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!