Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van ra esely hogy valaha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ra esely hogy valaha?

Figyelt kérdés
Visszajon hozzam? 1 evig voltunk egyutt,komoly kapcsolat volt..tervezgettunk,kozos gyerekek stb..a szakitas oka: o nem felel meg nekem..ezzel az indokkal dobott de kiderult h van valakije,nem tole tudtam meg.23F 22L

2013. ápr. 25. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem sok. Elvégre talált egy nálad jobbat magának (úgy értem valakit, aki inkább hozzá való), ilyenből pedig lehet még pár.
2013. ápr. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
esély van, de nem túl sok :/
2013. ápr. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem túl sok, sajnálom. :((
2013. ápr. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat,igyekszem tulleni rajta..amugy 2 honapja dobott..
2013. ápr. 25. 15:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Áááá...sajnos már a szakítás oka is kamu, érezni azt mikor az egyik fél már más felé kacsintgat és nem téged akar.


Én is hasonlóan vagyok most, hogy bárcsak vele lehetnék, de az úgyse lenne jó...

2013. ápr. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Esélytelen, a másik jobban megfelelt neki.
2015. márc. 14. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!