Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok miért gondoljátok azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok miért gondoljátok azt ha hülye ribancok vagytok hogy jobban kelletek nekünk pasiknak? Nem lenen jobb normálisan nő módjára viselkedni és néha a puncit a bugyiba tartani?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 25. 15:55
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Kedves #8: csak hogy ne keseredj el, jó eséllyel mindjárt kapsz 8-10 privit cáfolatként :)
2013. ápr. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért gondolják, hogy hülye rib@ncként jobban kellenek a pasiknak, mert a pasik 90%-a az ilyen lényeknek teszi a szépet!
2013. ápr. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
31%
Én 16 és fél éves lány vagyok és bevállalós vagyok de nem teszem ki semmimet... de még pasim sem volt... :( de én akkor sem fogok ribanckodni egy pasiért... :D
2013. ápr. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 Boros Betti ***** válasza:
100%
Mert én egy normális csaj vagyok, normális ruhákba és senki nem néz meg az utcán, az osztálytársam meg egy baromi nagy ribanc, és nem csak a hülyék, hanem a normális pasik is mindig rá buknak... a világ nem fair.:(
2013. ápr. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, 23 éves lány vagyok. Soha nem csaltam még meg senkit, összesen 2 pasival feküdtem le, akikkel komoly kapcsolatban voltam. A körülöttem lévő srácok mégis az általad megfogalmazott hülye rib ancok után futnak. Van olyan ismerősöm, akit a csaja kettővel csal: fűvel és fával. Mégis az ilyeneket becsülik meg. Ebből szerinted a legtöbb lánynak mi jön le?? Hogy ilyen kis kurv ának kell lenni, mert ezeknek áll a világ... :(
2013. ápr. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Nem, nem lenne jobb.
2013. ápr. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes. Én úgy vettem észre, hogy leginkább azokat a lányokat szeretik jobban a fiúk akik bevállalósak és kiteszik mindenüket. hamarabb észreveszik és nem csak azért mert kirivóan öltözködnek hanem mert mellé nagy szájuk is van. A többi meg szürke köd számukra.
2013. ápr. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Kereslet-kínálat... Ha a pasik inkább azokkal a lányokkal foglalkoznak, és azokat veszik észre, akkor a sokat emlegetett 90% igenis úgy fog viselkedni, ahogy azt a sokat emlegetett 90% szeretné.

Mert tény, így, hogy én nem szolizok, nem festem magam hidrogénes szőkére, nem vagok ultrahülye, és teljesen átlagosan öltözködöm, semmi kihívósság, számomra sokkal nehezebb pasit találni. Egyszer kíváncsi voltam, és mikor magassarkúban, mindenem kitéve, ribancosan mozogva és feltűnően idiótán beszélve (ergo: rohadtul nem magamat adva) indultam neki a nagyvilágnak, kb 3x annyi pasi fordult meg utánam és kezdett ki velem, mint egyébként.

De ebből a kísérletből kiindulva állíthatom: zsák a foltját... mert amilyen pasik akkor leszólítottak... hát, most csak az egyszerűség kedvéért neveztem őket pasinak, igazából nem voltak kifejezetten férfiasak. Kell a fenének se (azaz, a buta libáknak igen, de egy értelmes nőnek ugyan nem) az, aki ezekre a lányokra bukik, én ugyan nem irigylem el őket tőlük, az biztos.

20/l

2013. ápr. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
#17: igen, az ilyeneket veszik észre, aztán feljönnek ide és kiírnak egy kérdést, hogy a lányok 90%-a ilyen. Persze ha kinyitnák a szemüket és nem csak az ilyeneket vennék észre, akkor mindjárt kiderülne, hogy hülyeség az egész.
2013. ápr. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
még jó, hogy a puncim a bugyimban van
2013. ápr. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!