Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Örökre titokban tartott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örökre titokban tartott szerelem? Volt már nektek ilyen?

Figyelt kérdés
Már több mint egy éve szerelmes vagyok az egyik osztálytársamba, de ő erről természetesen még semmit nem tud, és nagy valószínűséggel nem is fog (esetleg majd utolsó év végén, ha addig nem változnak az érzéseim vele kapcsolatban). Egyrészt, mert hatalmas botrány lenne ebből az egészből, másrészt meg ez nem az a klasszikus szerelem a részemről, mondjuk úgy, hogy valamiért vonzódok hozzá, de nem vagyok belé teljesen szerelmes. Annyiból áll a dolog a részemről, hogy nagyon sokat gondolok rá, a legtöbb zenével és filmmel kapcsolatban ő jut eszembe, írtam már róla és "neki" egy csomó verset is, de valahogy szerelmes mégsem vagyok (kicsit furcsa ez így, tudom). Az egész még tavaly télen kezdődött, azóta pedig többször is voltak fellángolások a részemről, például most is egy ilyen időszakban vagyok. Viszont ahogy leírtam, ebből csak k*rva rosszul jöhetnék ki, ezért is próbálom visszafogni magam, és nem teljesen beleszeretni. Volt már nektek is hasonló élményetek az életben, hogy csak titokban szerettetek valakit, és az illető soha nem is tudott meg belőle semmit?
2013. ápr. 25. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem itt még senki nem élt örökké
2013. ápr. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze mindenkivel előfordul ilyen. Velem is, de azóta már kiszerettem az illetőből.
2013. ápr. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
előfordult már
2013. ápr. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Velem is volt már ilyen, többször is.

Az egyiknél nem jött be külsőre a lány pedig bombázó, de nekem nem jött be valamiért, csak ugye a dolgok úgy alakultak hogy még is egymáshoz lettünk kötve, amit nem nagyon akartam mert közbe más lánnyal is ismerkedtem aki jobban bejött nála, de végül annyira elvoltam az osztálytársnőmmel hogy volt köztünk mindkettőnknél egy fellángolás, és hát 3,5 hónapig jártunk is, mert ugye megtörtént a csók akkor le is feküdtünk már mert volt a fellángolás ugye beleszerettünk egymásba, csak akkor jött el a legrosszabb idő amikor nem kellett volna, kiderült az osztály előtt a dolog, amit nem akartunk mert a csajnak volt már egy távkapcsolata amiről mindenki tudott én is csak nekem azt hazudta hogy már dobta őt, ami egyáltalán nem volt igaz, részben ez is oka volt a szakításnak, meg ő kiábrándult belőlem mert csak arra a pár alkalomra kellettem neki ameddig a párja az ország másik felén dolgozik.

Ha ebből tényleg gáz lenne akkor próbáld meg az illetőt elfelejteni, ha csak fellángolásként érzed akkor kár is lenne belevágni a kapcsolatba mert idővel kiábrándulnál belőle és az mégnagyobb megbántást okozhat.

2013. ápr. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!