Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan felejtsek el egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsek el egy tanárt akit nagyon szeretek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Hamarosan elballagok, utána nem fogunk tudni sokat találkozni, de igazából nem is akarok én legszívesebben elfelejtenék vele kapcsolatban mindent ....ami volt...

de nem megy, sokat ártott nekem , de ennek ellenére is szeretem, nem tudom nem szeretni. Segítsetek, mit csináljak??, minden nap látnom kell, nagyon nehéz, és nézzek úgy rá mintha nem is lett volna semmi:(

Hobbim igazából nincs, barátaim se nagyon, mert az utóbbi időben csak ő volt nekem szóval ezeken kivül, hogy barátokkal legyél stb., mit csinálhatnék?



2013. ápr. 25. 20:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

öld meg magad! Mint ahogy én is így fogok nagy eséllyel tenni holnap ;)


14/f és komoly!!!

2013. ápr. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Na az elsőre ne hallgass. Nem fogok neked papolni a tanár diák viszonról, mert gondolom ezt te is tudod. Szerintem túl fogsz lépni rajta.A nyár gyorsan elszalad, és gondolom mész másik suliba, ahol új barátokkal találkozol.Új lappal kezdessz mindent. Barátkozz már az elején, és nem lesz gond.Elfelejted hogy valaha is közöd volt a tanárodhoz.Ha máskor ilyen helyzetbe kerülsz akkor fontold meg előre hogy lelkileg hogy fogsz kijönni ebből...
2013. ápr. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
ahham, szóval ő élje a kis jó életét tovább , te meg véget vetsz a sajátodnak miatta, mikor előtted az egész élet. Ne tedd!
2013. ápr. 25. 20:25
 4/17 A kérdező kommentje:

2. Köszi:)

De szerintem a nyár se fog túl hamar eltelni ha csak rá tudok gondolni, hogy ő milyen jól elvan itt bulizgat ott bulizgat, nyaral tök jól megvan míg én szenvedek miatta, és nem lehetek vele..:(

Többet ilyet soha az biztos! nem fogom ezt végig élni mégegyszer, jó volt az igaz, de annyira nem érte meg hogy most ennyit szenvedek az egész miatt

azért megy ennyire nehezen a felejtés, mivel eddig minden egyes nap egész nap vele voltam most gyakorlatilag ha nem leszek vele akkor itthon fogok ülni kb. egész álló nap...

2013. ápr. 25. 20:31
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én is ilyesmi helyzetben vagyok. Szerelmes vagyok és ő is belém. Ezt persze nem valljuk be mert abból nagyon nagy baj lenne. Ha elballagok utána valószínű hogy lesz valami köztünk. Mi történet köztetek?
2013. ápr. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nehéz, ez tény. Nem akarlak elkeseríteni, de ő pont ezt használta ki, hogy mennyire egyedül vagy, és tudta hogy ha megfog akkor nem lesz ki lebeszéljen róla. Persze hogy jónak tünt neked, mert volt valaki.De ennyi.Ezen túl kell lépni.Hidd el, őt egy cseppet sem hatja meg ez az egész.Bezzeg ha kiderűlne..., asszem lenne kapkodás.De nem éri meg.(bár valamelyest lehet jobban éreznéd magad hogy ö is szenved a következmények miatt).De felesleges, mert ettől ő jobb ember nem lesz.Próbálj barátkozni, nyáron sokan vannak a szabadban, menj sétálj, nem tudom hogy van e vízpart felétek, de ott séta közben lehet ismerkedni.Csak úgy állj szóba fiatalokkal.Biztos nem te vagy csak egyedül.Találd fel magad.Utazz el rokonokhoz, ha megteheted és ott is ismerkedj.Annyi lehetőség van, csak merj közeledni másokhoz.Az sem baj ha furán néznek rád.te megpróbáltad, és ha elsőre nem megy, majd megy következőre. Amúgy hány éves vagy?
2013. ápr. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
nem szabadott volna semminek történnie...semminek...
2013. ápr. 25. 20:38
 8/17 A kérdező kommentje:

hát sok időbe telt míg ezt felfogtam, de tudom igazad van őt nem érdekli, csak hogy ne derüljön ki semmi...

még mindig szeretem, de komolyan néha úgy visszavágnék ezzel, nehogy már ő tök happy legyen én meg itt szenvedjek, néha ez van bennem :/

oké, én igyekszem, csak hát nem könnyű, mert ő attól még nem lesz

amugy csak 15 vagyok

2013. ápr. 25. 20:44
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Uhhh, ez kicsit szíven ütött.Mármint, hogy képzelte az a tanár hogy kikezd egy 15évessel?Komolyan mondom a pofám leszakad... Mivé fajul ez a világ?Bocs hogy így fogalmazok, de szinte még gyerek vagy, ráadásul kiszolgáltatott helyzetben, barátok nélkül... Nagyon nehéz helyzet.Merre laksz?
2013. ápr. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

kingusbingus86



Lehet hogy kicsit meggondolatlan voltam :D De amúgy én most tényleg így vagyok ;) Amúgy kedves kérdező csak elfelejted majd :D

2013. ápr. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!