Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan felejtsek el egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsek el egy tanárt akit nagyon szeretek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Hamarosan elballagok, utána nem fogunk tudni sokat találkozni, de igazából nem is akarok én legszívesebben elfelejtenék vele kapcsolatban mindent ....ami volt...

de nem megy, sokat ártott nekem , de ennek ellenére is szeretem, nem tudom nem szeretni. Segítsetek, mit csináljak??, minden nap látnom kell, nagyon nehéz, és nézzek úgy rá mintha nem is lett volna semmi:(

Hobbim igazából nincs, barátaim se nagyon, mert az utóbbi időben csak ő volt nekem szóval ezeken kivül, hogy barátokkal legyél stb., mit csinálhatnék?



2013. ápr. 25. 20:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Tudok ellenpéldát egyébként. A gimnáziumból ballagtunk, akkor még nem volt semmi az osztálytársam és az osztályfőnökünk között. De ahogy vége lett a sulinak, nem sokra rá (pár hónap), összejöttek, és azóta is együtt vannak. Akkor 18évesek voltunk(mi), a tanár olyan 26-27. Most mi vagyunk 28évesek.Tehát ennek 10éve. De ez a 15év, nagyon kevés ahhoz hogy egy idősebb pasi komolyan gondolja.
2013. ápr. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

amugy igen. én nem mondom hogy ő a hibás, mert nekem ugyanugy nem volt eszem és ugyanugy benne voltam...ha tehetném már nem lennék benne, de már késő sajnos:/ de nem is értem, tényleg 15 vagyok egyáltalán mért pont én?! van rajtam kivül jó pár csajszi akinek tetszik, idősebbek is stb.

Balaton környékén.

pszichológus ilyen helyzetben hülyeség?? bár neki se mondhatnék sokat...

2013. ápr. 25. 20:55
 13/17 A kérdező kommentje:

na jó, de ő tudod hány éves?:D hát kétszer annyi mint én..

és nem gondol velem kapcsolatban komolyra, tudom...

nem mellesleg van barátnője, akit ugye elvileg szeret, bár ha én szeretnék valakit nem tudnék ilyent tenni vele, főleg nem egy ennyivel fiatalabbal, ez még megalázó is komolyan mármint a csajnak , amugy esküszöm hogy lehettem ekkora hülye, sajnálom is a lányt én egy csomószor...

2013. ápr. 25. 20:59
 14/17 anonim ***** válasza:
Neki kellett volna hogy esze legyen. Persze ketten kellettetek ehhez, de ő a felnőtt.És vele szemben vannak követelmények (márcsak azért is mert tanár, te pedig diák). Mondtam, azért választott téged mert tudta hogy egyedül vagy, nincs hatással rád senki.és mégiscsak jobb valakivel, mint egyedül!Tudom fáj, de egy csepp érzelmet sem táplát, ez szinte biztos. Ha lett volna érzelem, akkor nem hagyna most parlagon hanem legalább megbeszélnétek a dolgot. A pszihomókussal nem sokat érsz el, max annyit hogy ki tudod beszélni magadból.Ő nem fog szólni a szüleidnek!Tehát ha úgy érzed akkor egyel nyugodtan!
2013. ápr. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

de amugy először még nem voltam annyira egyedül azért vannak akik mellettem vannak, csak éppen miatta vesztettem el mindenkit mert csak vele foglalkoztam, mert fontosabb volt bárkinél.

azt nem említettem, hogy beteg lettem miatta, anorexia-rövid ideig bulimia, majd depresszió amiből mai napig nem léptem ki teljesen. mindezt azért, hogy tetszek neki, perzse nem terveztem anorexiásnak lenni, csak nem tudtam leállni, nem hittem el hogy tetzshetek neki. ezek után annyit tud még mindig mondani hogy mennyivel jobban néztem ki mikor lefogytam, mert az egészségem nem számít tényleg..á...

az a gáz ezt mind tudom, és még mindig nem tudom utálni ezekért...pedig minden okom meg volna rá

2013. ápr. 25. 21:10
 16/17 anonim ***** válasza:
Hát ez súlyosabb mint gondoltam. De jó úton vagy, ha volt anorexia, meg bulémia, akkor ezek szerint már nics egyik sem?! Akkor haladsz előre.Maradjon is így.A másik meg, ha voltak barátok, akkor őket vissza kell szerezni. Merd bevallani hogy tévedtél (nem kell elmesélni a sztorit, ha nem tudják), csak azt hogy hibáztál egyet, és sajnálod. Szerintem folytatódhat a barátság ahol abba maradt.És az egyik gond már meg is van oldva.Mond meg nekik hogy szükséged van rájuk, és töltsd velük a nyarat.Közben persze ismerkedj, és az új évet pedig új barátokkal kell kezdeni.Ez egy nagy lecke volt az élettől, de ezáltal is erősebb leszel!Fel a fejjel!Most viszont megyek pihenni mert kisfiam mindjárt kidől :)
2013. ápr. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Nem már nincs egyik sem szerencsére, de majdnem visszaestem, szintén pár kedves beszólása miatt.

barátokkal csak az a gond, szerintem nélkülem majdnem olyan jól elvoltak mint velem tehát....na meg az utóbbi fél évben csak vele kapcsolatban történtek velem dolgok, így másról most alig tudnék beszélni nekik, de azért próbálkozom:)

az új sulinak örülök, új környezet ráadásul kicsit távolabb is innen, új emberek és odamegyek ahova mindig is szerettem volna:)

én igyekszem, remélem sikerül így nem tudom kb. 10.-szerre már:D

rendben, köszi a sok jó választ! :)

2013. ápr. 25. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!