Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok, akik rendszeresen itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok, akik rendszeresen itt siránkoznak, hogy nincs sikerük az ellenkező nemnél, belegondoltak abba, hogy egy lányt/fiút nem csak megszerezni kell, hanem megtartani is?

Figyelt kérdés

Vagy csak a hódításban szeretnének tapasztalatot szerezni?

Ez a kérdés ihlette a fenti kérdést: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


2013. ápr. 25. 21:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

miért akkor mit kéne csinálnunk?

nemtudhatjátok milyen az életuk vagy az életkorulményuk ezekenek az embereknek.lehet egyelore nem is tudnak változtatni a helyzetukon.nálam ez a helyzet.

de a társ hiányzik, és ilyenkor feljovunk ide sírni, met hova máshova.

2013. ápr. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Nem az életkörülmények a lényeg, hanem a hozzáállás. Ha meg sz*rok a körülményeid, akkor egy kapcsolatban is folyamatosan panaszkodni fogsz.
2013. ápr. 26. 00:24
 13/20 anonim ***** válasza:
A megtartás sokkal könnyebb, mint megszerezni valakit. De kezdjük ott, hogy olyan ronda vagyok, hogy senkinek sem kellek. Ha valaki mégis képes lenne elfogadni, hogy mennyire ocsmány vagyok, onnantól már nincs gond. Belsőre rendben vagyok, és értékes. De hogyha mégsem, ott lenne az érzés, hogy egyszer már sikerült. Én még egy randinak is örülnék, és megdobná az önbizalmam, de még az sem jött össze sosem a külsőm miatt.
2013. ápr. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
"A megtartás sokkal könnyebb, mint megszerezni valakit." Egyáltalán nem így van.
2013. ápr. 26. 10:32
 15/20 anonim ***** válasza:

10:32


De igen. Mert amíg nem vagy szimpatikus neki külsőleg addig nem fogja érdekelni a belsőd. De ha szimpatikus vagy neki, akkor a belsőt is megismeri és tudja mire számíthat, el tudja dönteni hogy az neki elég amit te nyújtani tudsz vagy nem.


Amúgy meg a többség nem is akarja megtartani, csak ideig óráig kell neki a csaj. Ezért is van a lányok többségénél hogy ha megkérdezed tőlük hogy mennyi az idő, azt máris dugási felkérésnek veszik.

2013. ápr. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Elvben igaz, de a gyakorlatban nem így működik. Az emberek 99%-a nincs tisztában azzal, hogy mit vár el egy kapcsolattól, milyen értékek számítanak nekik, csak "legyen valaki". Ha meg megvan, elkényelmesednek, és semmit nem tesznek a kapcsolatért, csak elvárják a másiktól, hogy legyen jó... de hogy hogyan, arról fogalmuk sincs.

Hiányzik a kommunikáció, a kapcsolatért való "munka".

Kötődési problémák, önbizalomhiány, játszmák.


Ez egy tipikus kapcsolat. (Nem mondom, hogy CSAK ilyen van, de a kapcsolatok többsége sajnos ilyen.)

2013. ápr. 26. 12:46
 17/20 A kérdező kommentje:
2013. ápr. 26. 17:00
 18/20 anonim ***** válasza:
17: Az ottani kérdésből kiderült, hogy azért 10 hónapot azért együtt töltöttek. Továbbá, csak a magam részéről tudok nyilatkozni: de én pl. kimozdulnék, ha lenne kivel. De nincs se ismerős, se barát, senki. De ha lenne egy barátnő. Addig meg marad a természet.
2013. ápr. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

12:46


első randin való csók után mégis mit vársz? Időt nem adnak maguknak, mert be van az agyukba sulykolva hogy dugni dugni dugni. Ha nem ezt csinálod akkor kilógsz a sorból és rajtad fognak röhögni.


a lényeg hogy másnak megfelelj, nem baj ha amúgy sz@r, csak kifele mutasd azt hogy te vagy a világ legboldogabb meg legf@szább embere. had irigykedjen rád a sok nyomorult aki ugyanígy megjátssza magát.



Amúgy saját példa erre. Volt 1 csaj akivel azért nem lett 2. randim mert elsőn nem voltam hajlandó 3 óra kínkeserves beszélgetés után megcsókolni. Erre fogta magát és megsértődött. Nagy az isten állatkertje és az állatok sajnos szabadon járkálnak benne.

2013. ápr. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

17:00


magába fordult, hisztis embernek egy pszichológus kellene és nem barátnő. (vagy egy atyai pofon hogy 28 éves létére legyen férfi aki megoldja a problémáit, és nem egy kisgyerek ki anyucihoz fut.)


Én se szeretem azokat a nőket, akiket kihasználtak naivságuk miatt és az ostor rajtam csapódik utólag, mert velem lesznek távolságtartóak, meg egy ártatlan DVDzésbe azt képzelik hogy "dugsz velem délután". az ilyeneknek nem való kapcsolat, mert abból jó csak kevés esetben fog kisülni.

2013. ápr. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!